Ulice

29.07.2011 22:35 po wybuchu w bloku

Pruszków: zamknięte ulice, utrudnienia i objazdy

SERWISY:
Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

Policja po piątkowej eksplozji zamknęła kilka ulic w Pruszkowie i skierowała samochody na objazdy. Aleja Wojska Polskiego - główna aleja przelotowa w tym mieście - aż do wieczora w sobotę była wyłączona z ruchu.

W piątek policja informowała, że w związku z wybuchem w jednym z bloków zamknięte zostały: Al. Wojska Polskiego i ulice poprzeczne, między innymi al. Armii Krajowej czy Kościuszki. - Policjanci kierują wszystkie samochody na objazdy - mówiła nadkom. Dorota Nowak z komendy powiatowej policji w Pruszkowie.

W osobotę nadal ruch w rejonie wybuchu był utrudniony. Wstrzymany jest ruch podłużny i poprzeczny na ulicy Wojska Polskiego od ul. Powstańców do Al. Niepodległości. Zamknięta jest dla pojazdów prywatnych ul. Kubusia Puchatka. Policjanci kierowali kierowców na objazdy. Od rana w niedzielę ruch odbywa się już normalnie.

Wieczorna eksplozja

Trwają działania straży pożarnej i policji po piątkowej eksplozji w budynku przy al. Wojska Polskiego 31. CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT.

bf/mz/bako

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • emes

  zgłoś naruszenie odpowiedz 31.07.2011 08:26 ~emes

  Trudno żeby budować obwodnice każdej mazowieckiej wioski.

 • Do Dandi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 23:30 ~Do Dandi

  sorry ale nie wypowiadaj się jak nie znasz topografii! wojska polskiego można objechać na wiele sposobów zaczynając nawet w grodzisku nie mówiąc o samym pruszkowie. przykład kilkanaście lat temu w czasie remontu

 • marcela

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 22:59 ~marcela

  Przejazd jest to prawda, ale nie ma oznakowań obiazdów. Kierowcy przyjezdni nie wiedza jak jechać i albo jada za innymi samochodami albo proboją jechać w ul.Chopina pod prąd ale w ostatnie chwili zawracają i błądzą. Gdzie w tym wszystkim jest STRAŻ MIEJSKA!!!!!????????

 • KH

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 20:07 ~KH

  Przejazd znów jest, co prawda dzięki kierowcom, ale jednak

 • Dandi

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.07.2011 13:40 ~Dandi

  Problemem jest to, iż ta droga nie ma na dobrą sprawę alternatyw. Główna droga przez Pruszków w razie jakiejś kryzysowej sytuacji jak właśnie ta, powoduje,że miasto jest nieprzejezdne zarówno od strony Warszawy w kierunku Grodziska Mazowieckiego jak i w kierunku odwrotnym. Kłania się niestety lekceważenie władz miasta jak i samorządowych, podjęcia decyzji o budowie obwodnicy, która jest w planach od ponad 30 lat. Miasto na chwilę obecną nie posiada możliwości zorganizowania ruchu objazdami, chyba że wąskimi uliczkami. Była kiedyś możliwość zjazdu z ul. Bolesława Prusa w Al. Wojska Polskiego przy cmentarzu, lecz ktoś mądry przed ponad 10-ma laty ją zlikwidował, a dziś byłaby idealnym na tę chwilę rozwiązaniem.

 • Nieciej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.07.2011 23:00 ~Nieciej

  No i dobrze, taka kolej rzeczy. Dzieje się, więc samochody muszą objeżdżać... Relacje na żywo są nawet w Polsat News.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl