Ulice

30.04.2019 11:45 nikt nie został ranny

Pożar samochodu przy rondzie. Zapaliła się komora silnika

SERWISY:

Przy rondzie Waszyngtona płonął samochód osobowy. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wojciech Kapczyński z wydziału prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej potwierdził, że zgłoszenie wpłynęło o godzinie 9.30. - Był to pożar samochodu osobowego przy rondzie Waszyngtona, dokładnie w okolicy ulicy Francuskiej. Stwierdzono, że ogień pojawił się komorze silnika - mówił.

Kiedy straż przyjechała na miejsce, przy aucie znajdowały się już osoby, które próbowały ugasić pożar. - Nasze zadanie polegało na zabezpieczeniu miejsca i podaniu jednego prądu wody w natarciu (jednej gaśnicy - przyp.red.) - dodał rzecznik. - Po ugaszeniu upewniliśmy się przy pomocy kamery termowizyjnej o braku dalszych zagrożeń - zakończył.

Na miejscu był jeden zastęp straży pożarnej, składający się z sześciu strażaków. Akcja zakończyła się o godzinie 10. Jak dodał Kapczyński, nikt nie został poszkodowany.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o strażakach, którzy pomogli 80-letniej kobiecie:

ab

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Manic

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.04.2019 15:21 ~Manic

  Zniszczeniu uległ klasyk z 87, chciałbym z miejsca podziękować osobom pomagającym gasić pojazd zwłasza za urzyczenie gaśnicy, kierowcom autobusów. Służby też wzorowo i szybko! Dziękuję.

 • Witold

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.04.2019 14:33 ~Witold

  Minimalny wyciek nowego czynnika chłodzącego klimatyzacji i pożar gotowy. Strzeżcie się.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl