Ulice

27.07.2019 13:06 były utrudnienia

Pożar busa na rondzie Starzyńskiego. "Doszczętnie spłonął"

SERWISY:

Bus spłonął na rondzie Starzyńskiego. Na miejscu pracowały służby. Ruch tramwajowy na rondzie na czas akcji gaśniczej był wstrzymany.

Do pożaru doszło około godziny 12.25. - Bus służący do przewozu osób, doszczętnie spłonął - relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce wezwane zostały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Był też nadzór komunikacji miejskiej, ponieważ z powodu akcji gaśniczej zablokowane zostało torowisko.

- Autem podróżowały cztery osoby. Opuściły go o własnych siłach, nikomu nic się nie stało - mówił Łukasz Płaskociński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak ostrzegał Zarząd Transportu Miejskiego, tramwaje linii 1 zostały skierowane na objazd. W obu kierunkach składy kursowały na trasie: Jagiellońska - Ratuszowa - 11 Listopada - Rondo Żaba.

Z utrudnieniami musieli liczyć się też kierowcy. - Jadący Jagiellońską od trasy S8 w stronę alei Solidarności, nie przejadą przez rondo. Muszą skręcić w prawo w stronę mostu Gdańskiego - ostrzegał nasz reporter.

kk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • elektryk

    zgłoś naruszenie odpowiedz 27.07.2019 15:29 ~elektryk

    alarm profesjonalnie mu ktoś założył miszcz elektryki

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl