Ulice

12.02.2011 21:53 Policja bada sprawę

Potrącił 14-latkę na przejściu i uciekł

SERWISY:

Nieznany sprawca potrącił 14-latkę na przejściu dla pieszych i uciekł. Na szczęście jej stan był na tyle dobry, że razem z matką zgłosiły się do pobliskiej komendy straży miejskiej przy ul. Szegedyńskiej.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 20.00 na ul. Przy Agorze. - 14-letnia dziewczyna przechodziła przez przejście dla pieszych, kiedy potrącił ją czerwony samochód. Kierowca uciekł z miejsca wypadku - informuje Monika Niżniak, rzeczniczka straży miejskiej.

Sprawę bada policja

14-latka z matką udały się do pobliskiej komendy straży miejskiej przy ul. Szegedyńskiej, żeby tam zgłosić sprawę. Strażnicy wezwali policję i karetkę pogotowia. Poszkodowana dziewczyna pojechała do szpitala. Sprawą zajmują się teraz policjanci.

js/par

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • leczyć się ?

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.04.2011 18:32 ~leczyć się ?

  niech się matka cieszy, że dzielni srażnicy jej mandata nie wlepil za brak nadzoru nad dzieckiem,
  baba kretynka poszła z potrąconą do straży miejskiej zamiast karetkę wezwać,
  czysta wrzecionówa z pomyślunku

 • Bielańczyk

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.02.2011 08:59 ~Bielańczyk

  No nie moge przecież z mapki wynika ,że zdażenie to miało miejsce na wprost w odległość od skrzyżowania około 50m od dawnego komisarjatu policji na ulicy Wrzeciono 38. No ale przecież jakiś " mądry " człowiek zlikwidował komisarjat policji na tym parotysięcznym spokojnym osiedlu i zrobił tam po generalnym nie mało kosztującym podatników remoncie siedzibe policji do walki z korupcją w policji.

 • Aga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.02.2011 20:00 ~Aga

  coraz więcej jest takich przypadków. Ok. 2 tygodni temu kierowca (czerwone światło, zielona strzałka do skrętu warunkowego w prawo) ledwo wyhamował przede mną na przejściu (schodziłam wtedy z przejścia dla pieszych). Jeszcze był zdziwiony, że miałam zielone światło.. Dla zainteresowanych, samochód o pozawarszawskim numerach, i nie z lubelszczyzny.
  Zdarzyło się to na skrzyżowaniu Kleszczowa/Chrobrego/Ryżowa.

  Ponadto, przy ul. Popularnej na wysokości Mikołajskiej, przejście przez ulicę to niekiedy duże wyzwanie. Kierowcy śmigają ok. 70-80km na godzinę (ograniczenie do 50km/h, a kawałek dalej do 40km/h). Aby przejść, trzeba kilka dobrych minut poczekać, jak ktoś *łaskawie* się zatrzyma.

 • Feluke

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.02.2011 09:19 ~Feluke

  A moze nie bylo zadnego potracenia i jedyne co sie stalo to malolata dostala lusterkiem bo mamusia nie popatrzyla czy cos jedzie i wlazla na jezdnie albo stala za blisko krawedzi jezdni??
  Tak jak kiedys znajomy "potracil" facetke na pasach. Szkoda tylko ze facetka wlazla mu w TYLNE drzwi jak przetaczal sie przez przejscie dla pieszych. Nic jej nie bylo przez 15min a jak przyjechala policja to zaczelo sie "och, ach" ze ja glowa boli, ze to, ze tamto i pogotowie musialo ja zabrac.

 • wr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.02.2011 11:04 ~wr

  Jeżeli to w miejscu które jest na mapce to przecież tam zaraz jest kamera i powinna obejmować całe to skrzyżowanie.

 • mark

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.02.2011 06:45 ~mark

  03:50 ~yurek

  to czy wtargnęła czy nie już jest mało istotne. Uciekł z miejsca zdarzenia i już jest winien. A jeżeli ktoś ucieka to na 99,9% był napity, naćpany czy co tam jeszcze.

 • yurek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.02.2011 03:50 ~yurek

  14 latka szła z matką, ale tylko 14-latkę potrącił? Może ta 14stka wtargnęła na przejście jak świnia w oborze i dlatego ją przejechał? hmm...

  Ale jedynym świadkiem jest mamusia-samo dobro, która na pewno zeznała prawdę. A kierowca pirat, bo potrąceniu 14stki dzikiej jak świnia w oborze co mu wyskoczyła uciekł bo się wstrząsnął okolicznościami które zaszły.

 • ...

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.02.2011 01:57 ~...

  Nie ma jak wrzecionko !

 • cruenzo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.02.2011 01:50 ~cruenzo

  ajajaj...pewnie spieszył się, by wstawić słoiki do lodówki

 • k.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.02.2011 01:26 ~k.

  temu kierowcy/ jego najbliższym dokładnie tego samego życzę - niech ktoś go potrąci i odjedzie - nie mam wyrozumiałości dla takich sk%(%*&^ów

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl