Ulice

05.12.2011 07:00 trudne warunki na drogach

Poranek z deszczem

SERWISY:

 

Poniedziałek zaczął się pochmurnie i deszczowo. Kierowcy musieli się liczyć z trudnymi warunkami na drogach. - Jest dość ślisko - ostrzegał Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

Policja od rana odnotowała kilka kolizji i trzy potrącenia. - Między innymi na skrzyżowaniu ul. Łopuszańskiej z Orzechową oraz na Zielenieckiej z Zamoyskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na Okopowej, Światowida oraz na św. Bonifacego doszło do potrącenia pieszego - informowała Dorota Tietz, z biura prasowego KSP.

Policjanci apelowała do kierowców, aby dostosowali się do trudnych warunków na drodze.

Zimno i biomet niekorzystny

Niebo zacznie się przejaśniać dopiero koło południa. Ciśnienie w poniedziałek będzie się wahać, a wilgotność powietrza wyniesie między 70 a 90 proc. Biomet w całym kraju będzie niekorzystny, możemy też odczuwać chłód.

W Warszawie termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą 7 stopni.

Czytaj więcej o pogodzie na tvnmeteo.pl

tvnmeteo.pl//as/ar/aq

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • deres

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 15:25 ~deres

  Rano KORKI w przy dojazdach i w centrum - STOI AL. NiEPODLEGŁOŚCI na odc od ONZ do Rakowieckiej. Pogoda czy linia świateł?? Jak są duże korki inżynier powinien zareagować i światła powinny być poprawione.

 • sedes

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 13:41 ~sedes

  jakie trudne warunki? Dla rodowitego warszawiaka to widać wszystko źle a jaki płacz będzie jak śnieg spadnie już można wyobrazić sobie, proponuje wyjechać za miasto jak spadnie śnieg i zobaczyć jak zima wygląda jak się jeździ a nie tu jezdnie praktycznie całą zime czarne i problem...

 • wx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 13:34 ~wx

  I jak zwykle tylko komentarze typu Ja jestem rodowity warszawiak i jestem naj naj naj... czy wy tak musicie sie we wszystkim przechwalać? Proponuje zamiast się przechwalać to zacząć myśleć na ulicy i nie robić bzdurnych korków, bo że wy uwielbiacie stać w korkach z tego co na ulicy można zauważyć.. Szybciej obcy pomyśli wjedzie w następny pas itp by nie tworzyć zatoru niż Wy, a chamskie wciskanie przez was to aby pogarsza sytuację bo wtedy nie stoi jeden pas a dwa czy trzy.. Ale cóż jesteście i tak najlepsi no nie? a ja jestem burak i mam spadać na wioche zaraz powiecie taką kulturą pewnie;)

 • student

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 12:28 ~student

  Właśnie dzisiaj rano o połowę mniej ludzi w autobusie. Czyżby szlak trafił przyjezdnych, czy każdy olał robotę?

 • Rodzynek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 10:22 ~Rodzynek

  do ~nn. W takiej sytuacji gdy mi się chce kolo wbić przed maskę, a ja czekałem grzecznie w korku z innymi, opieram czule rękę na klaksonie i z kamienną miną spoglądam na pajaca, który dostaje furii za kierownicą z powodu zlinczowania moim klaksonem. Wpuszczam jedynie autobusy ZTM. Innych - nigdy chyba, że kolo ewidentnie chce mi uszkodzić samochód. Ale zawczasu sprzedaj mu klakson i kolo mięknie.

 • bowler

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 10:11 ~bowler

  @smok
  Noż się w kieszeni otwiera "NA Wawrze"... W k...a W Wawrze!!!

 • nn

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 09:51 ~nn

  Warszawo kiedy nauczysz sie jezdzic?

 • juke

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 09:47 ~juke

  w-a-w, poczułeś się lepszy zza klawiatury, ciekawe jakbyś stał potulnie twarzą w twarz ?

 • resa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 09:24 ~resa

  @W-A-W
  Weź ze sobą jeszcze deskę do wybicia głupoty z głowy.

 • Tadeusz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.12.2011 09:11 ~Tadeusz

  Słioki dzielnie ciągną do Warszawy jak co poniedziałek.Ale za pół roku urwie im się robota-skończą się zlecenia na Euro i do Polski zawita kryzys,więc budowy wyhamują.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl