Ulice

16.07.2015 07:25 niewielkie utrudnienia w ruchu

Po wycieku gazu na Służewcu:
naprawiają uszkodzoną rurę

SERWISY:

 

We wtorek wieczorem przy skrzyżowaniu ulic Postępu i Cybernetyki robotnicy uszkodzili rurę z gazem. Doszło do wycieku. Rejon został wyłączony z ruchu. W czwartek kierowcy wciąż muszą liczyć się tam z utrudnieniami.

- W rejonie wycieku gazu, kierowcy mogą spodziewać się niewielkich utrudnień w ruchu  - powiedział w czwartek po godzinie 7 Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl.

W środę rano zablokowana była ulica Cybernetyki na odcinku od Postępu do Obrzeżnej. Wówczas na miejscu również żadne prace się nie toczyły. Ruszyły w dzień i trwały do popołudnia. - Ulica Cybernetyki jest już przejezdna w obie strony, jednakże do dyspozycji kierowców, w kierunku ul. Rzymowskiego, dostępny jest jeden pas. Drugi jest zagrodzony - informował wtedy Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

W środę nad ranem żadne prace się nie toczyły:

 

Wtorkowa akcja strażaków:

"Koparka uszkodziła gazociąg"

Do wycieku gazu doszło we wtorek wieczorem. - Podczas prac remontowych na ulicy Postępu doszło do uszkodzenia gazociągu - mówił kpt. Michał Konopki z warszawskiej straży pożarnej. - Koparka uszkodziła rurę i nastąpił wyciek gazu - doprecyzował i dodał, że nikt nie ucierpiał.

- Strażacy rozstawili kurtyny wodne, żeby zminimalizować rozprzestrzenianie się gazu. Dojazdy do ronda są zablokowane - relacjonował Marcinczak.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia. Rondo zostało wyłączone z ruchu. Na miejscu było także pogotowie gazowe, które szukało głównego zaworu, aby go zakręcić gaz i przystąpić do naprawy.

Do zdarzenia doszło blisko bloku mieszkalnego, dlatego służby rozważały ewakuację pobliskiego budynku. Ostatecznie do niej nie doszło.

Gaz udało się zakręcić około 23.00.

Robotnicy uszkodzili rurę:

Pierwsze zdjęcie i filmy z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24:

su/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • polak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2015 16:36 ~polak

  od 3 godzin zadnych komentarzy. Brawo hgw z ratusza. cenzura twoja działa lepiej niz za Urbana. do jesieni. Pozniej popłyniesz z PO na dno.To wyborcy tak zdecydują.Polacy a nie nie przybrani.

 • tomek4

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2015 10:31 ~tomek4

  W Ursusie przy ul.1 maja 8 dwa tygodnie temu gazaownicy wykopali dół. Tydzień temu go powiększyli i nic się dzieje. Zatem wynika z tego / patrząc także na sytuacje na Służewcu / że to nowa organizacja pracy gazowników.

 • arturas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2015 09:34 ~arturas

  Robotnicy odkryli bogate złoza gazu:)

 • aaaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2015 07:37 ~aaaa

  jest gigakorek w stronę postępu

 • Ja1

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2015 06:53 ~Ja1

  Pogotowie gazowe, które "szuka" głównego zaworu gazu. Masakra jakaś.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl