Ulice

30.09.2011 15:21 Utrudnienia w kierunku centrum

"Piknik" w korku
na Łazienkowskiej

SERWISY:

Tuż przed rozpoczęciem popołudniowych utrudnień, Szczyt Partnerstwa Wschodniego zakorkował Trasę Łazienkowską w stronę centrum. Ludzie wysiadali z autobusów, kierowcy z samochodów. Nie wiedzieli co się dzieje.

- Cała Trasa Łazienkowska w stronę centrum stoi w gigantycznym korku. Ludzie wysiadają z autobusów i idą chodnikiem. Zdenerwowani kierowcy wysiadają z samochodów. Nikt nic nie wie co się stało i skąd tak duże utrudnienia – mówił o godz. 15.00 reporter tvnwarszawa.pl Maciej Wężyk.  Niektórzy czytali książki i gazety za kierownicą, bo korek ani drgnął.

GDZIE UTRUDNIENIA?

- Utrudnienia są związane z przejazdem zagranicznych delegacji ze szczytu Partnerstwa Wschodniego - informowała Komenda Stołeczna Policji. Czasowo były zamykane ulice, m.in. właśnie Łazienkowska, gdzie ruch zaczał wracać do normy po 16.00.

Delegacje zablokowały też Żwirki i Wigury w kierunku lotniska. Stanęła Wawelska.

Ograniczeń można było spodziewać się także na Grzybowskiej oraz Królewskiej, a także w okolicach Centrum Nauki Kopernik, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Informacje o bieżących utrudnieniach uzyskasz pod numerem telefonu policyjnej infolinii: 60-38-038.

Więcej na temat szczytu i kolejnego dnia utrudnień w stolicy

band/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • @

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.10.2011 06:54 ~@

  Jak to możliwe w demokracji że 30 blokuje 2 mln metropolie. To państwo policyjne jak ułukaszenki a nie demokratyczne!

 • Bodzio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.10.2011 06:53 ~Bodzio

  Uwaga PO za utrudnienia podziękujemy wam za tydzień przy urnach :)

 • tom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.10.2011 02:38 ~tom

  do MONTY
  To Cie uciesze stary, w ta niedziele tez beda biagac po ulicach :) Bedzie, 'BiegniJ Warszawo' dawne 'Run Warsaw' i bedzie 2 razy wiecej ludzi biegło niż w maratonie :D
  Proponuje wyjsc i pobiegac :D :D :D
  Ja osobniscie w tym czasie bede pewnie wegetowal po sobocie przed tv, aLE KTO CO lubi. Przeszkadzaja Ci imprezy i rożne wydarzenia w miesice to przeprowadz sie na wies, wyjdziesz sobie na pole nikt Ci nie bedzie przeszkadzal i nic blokowal i rob co chcesz :)

 • Kuba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 23:22 ~Kuba

  @ g
  Właśnie! Skoro wchodzicie na ten portal to znaczy najprawdopodobniej, że albo mieszkacie w Warszawie, albo tu pracujecie itp. chociaż nie jesteście Warszawiakami. Skoro piszecie o naszym mieście Warszafka albo Stolyca, to jesteście typowymi zakompleksionymi słoikami, które nie powinny mieć prawa głosu w sprawach tego miasta! Napiszcie petycje do ITI o założenie TVNGRÓJEC albo TVNLUBLIN i tam przelewajcie swoje żale!

 • tomwas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 23:12 ~tomwas

  a dlaczego nie Stolyca? Zwrot typowy dla gwary warszawskiej, więc czego się czepiasz? Pewnie przyjechałeś chłopcze tu niedawno i już wielki Warszawiak...

 • prawda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 23:00 ~prawda

  Drodzy mieszkańcy MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY... o co Wam chodzi?! jak jesteście na wakacjach nad morzem to patrzycie na wszystkich z góry boście z WARSZAWY, STOLICY... jak zacznie się jakikolwiek temat na forum to zaraz odzywają się rodowici WARSZAWIACY, co to każą wynosić się wszystkim z miasta, którzy nie mają przodków z Warszawy do 5 pokolenia... jak zacznie się rozmowę z jakimś WARSZAWIAKIEM to słyszy się od razu głos pogardy "a u nas we Warszawie, to..."... skoro jesteście tacy dumni, że mieszkacie w Warszawie, stolicy to ponoście też tego ciężary... ja mieszkam w pipidówce mniejszej nie mam delegacji ani pikników w korku... skoro tak wam szkoda, że coś się dzieje w tej waszej jakże zaszczytnej stolicy to wyjedżcie do jednego z tych małych miasteczek na które tak z góry patrzycie i skończą się Wasze problemy... ale czy Wasze EGO to przetrwa? chyba jednak lepiej zostać i pojęczeć sobie dalej...

 • wiesiu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 22:08 ~wiesiu

  ten kto z "blokhauzu" spokoju nie zazna tak mówi przepowiednia WIELKIEGO..
  MIASTO JEST DZIEŁEM SZATANA...
  a więc??
  GIŃCIE DARMOZJADY, LENIE I BRUDASY!!!!

 • Henio helikopter

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 21:56 ~Henio helikopter

  Metro dziś jeździło bez zakłóceń, koleje podmiejskie, SKM i WKD także :)

 • g.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 21:51 ~g.

  żadna "WarszaFko" tylko Warszawo i nie "StolYca" tylko Stolica...

 • wiesiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.09.2011 21:45 ~wiesiek

  pozdrawiam wszystkich mieszczuchów..
  niech was ozon pochłonie razem z tymi celami z wielkiej płyty...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl