Ulice

04.01.2018 08:57 przez kierowcę autobusu

Pieszy potrącony na pasach w Alejach Jerozolimskich

SERWISY:

W Alejach Jerozolimskich kierowca autobusu dalekobieżnego potrącił mężczyznę. - Do zdarzenia doszło na pasach, na wysokości Białobrzeskiej - podał nasz reporter. Pieszy trafił do szpitala.

Policja potwierdziła informację naszego reportera. - Zgłoszenie w tej sprawie dostaliśmy około godziny 8. Pieszy został potrącony na pasach przez kierowcę autobusu dalekobieżnego - powiedziała Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca był trzeźwy - dodała.

- Potrącony mężczyzna został przewieziony do szpitala - poinformował z kolei Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Na miejscu policja prowadzi czynności.

Autobus ma stłuczoną przednią szybę. - Jechał od centrum w kierunku Dworca Zachodniego - podał nasz reporter.

Nie ma utrudnień w ruchu.

kw/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Qba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 20:36 ~Qba

  Zastanawiam się, czy osoba publikująca tego newsa przeczytała, co napisała. Kierowca autobusu potrącił pieszego?
  To duży musiał być człowiek i musiał dość szybko biec, skoro pieszy doznał obrażeń wymagających hospitalizacji. Tylko skąd uszkodzenia w autobusie? Pieszy po zderzeniu z kierowcą uderzył w autobus?
  Masakra.

 • wawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 18:44 ~wawa

  nemesis~nemesis

  wincyj przejść dla pieszych na poziomie jezdni, wincyj!


  Tak więcej, bo to miasto a nie węzeł autostradowy.
  Jakbyś nie zauważył, to nie przejścia dla pieszych są niebezpieczne, tylko kierowcy którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości.
  Sprawa jest prosta: jedziesz za szybko to bierzesz pod uwagę, że nie wyhamujesz na czas.

 • Edek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 18:20 ~Edek

  Banm~Banm

  Nadmierną prędkość kierowców przed przejściami dla pieszych jest przyczyną problemów w tym miejscu. Pieszy musi walczyć,żeby przejść na druga stone w Warszawie, bo kultura przepuszczania pieszych jest niemal zerowa. Światła nie działają jeszcze, bo dopiero je stawiają, więc pieszy nie mógł przejść na czerwonym

  Dobrze by było by kultura była z obu stron czyli żeby sto samochodów nie musiało stawać/zwalniać przez jednego pieszego. Dobrze by było gdyby pieszy też potrafił poczekać na prze wejściem na jezdnię tyle ile muszą czekać samochody.

 • nemesis

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 15:54 ~nemesis

  wincyj przejść dla pieszych na poziomie jezdni, wincyj!

 • aaaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 15:53 ~aaaa

  Tam nie ma sygnalizacji świetlnej dla pieszych, jest jedynie żółte migające światło, kierowca autobusu powinien zachować szczególną ostrożność. Masa pieszych się tam przemieszcza

 • dupek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 14:58 ~dupek

  Paweł~Paweł

  Likwidacja przejść podziemnych to słuszny kierunek. Będzie mniej pieszych.


  Masz fantazję skoro widziałeś czerwone światło :D hahahahaha

 • sdfisd

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 14:57 ~sdfisd


  Bartek~Bartek

  Praktycznie na moich oczach. Szkoda że nie dopisali że pieszy wbiegł na przejście prosto pod autobus na czerwonym świetle. Ale spokojnie, zaraz nam pan puchalski zrobi światła w centrum zamiast przejście podziemnego więc potrąceń będzie więcej. A później płacz że piesi giną.
  qwe~qwe

  Przecież tam są nowe światła jeszcze nie włączone i mruga pomarańczowe. czy to taki problem zwolnić przed przejściem?!


  Nie zostały wyłączone, tylko jeszcze nie zostały uruchomione.

 • kilovolt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 14:39 ~kilovolt  Janek~Janek

  Ilu ludzi jeszcze zginie na pasach?
  Braciszek Tuck~Braciszek Tuck

  Tylu, ilu będzie przekraczać jezdnię nie zwracając uwagi na jakieś tam głupie światła, nie rozglądając się przed opuszczeniem chodnika i wierząc, ze pojazd może się zatrzymać w miejscu, a oni mają trzy życia i jeszcze jedno jako bonus. Ten ostatni też nie widział, że ma czerwone.
  Melchior~Melchior

  Będą nowe pasy na skrzyżowaniu z marszałkowską, zginie więcej osób

  Jeżeli ktoś wchodzi na czerwonym to sam się prosi o śmierć, podchodzi to pod kategorię samobójcy więc nie należy ich brać pod uwagę do statystyk pieszych ginących na drogach. Generalnie przejścia ze światłami są bezpieczne dla pieszych i zakładanie ich zmniejsza śmiertelność pieszych. Założenie nowego przejścia ze światłami nie wpływa na tą statystykę.

 • drizzt666

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 14:01 ~drizzt666

  SEBASTIANEK~SEBASTIANEK

  w tym miejscu są światła - dlaczego nie działają ? na zdjęciach widać jedynie żółte pulsujące i jakieś roboty drogowe... jest to ulica wielopasmowa o bardzo dużym natężeniu ruchu. jeśli są tam prowadzone prace wymagające wyłączenia sygnalizacji - powinny się tam znaleźć osoby kierujące ruchem

  Nigdy nie działały. Dopiero je robią. Swoją drogą bardzo niebezpieczne miejsce 3 i 4 pasy ruchu i nieostrożni piesi oraz kierowcy.

 • Banm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2018 13:38 ~Banm

  Nadmierną prędkość kierowców przed przejściami dla pieszych jest przyczyną problemów w tym miejscu. Pieszy musi walczyć,żeby przejść na druga stone w Warszawie, bo kultura przepuszczania pieszych jest niemal zerowa. Światła nie działają jeszcze, bo dopiero je stawiają, więc pieszy nie mógł przejść na czerwonym

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl