Ulice

27.05.2011 11:53 utrudniania w kierunku Mokotowa

Pechowa estakada: karambol 8 samochodów

SERWISY:

Kierowcy znów muszą się liczyć z poważnymi utrudnieniami na estakadzie Trasy Siekierkowskiej. Przed godz. 11.00 doszło tam do karambolu pięciu samochodów. Chwilę później zderzyły się trzy kolejne. Rano niemal w tym samym miejscu doszło do poważnego wypadku motocyklisty.  

- Kierowcy biorący udział w karambolu, twierdzą, że przyczyną ich kolizji, był słabo oznakowany poranny wypadek motocyklisty. Trójkąt ostrzegawczy stał zaledwie kilka metrów za radiowozem - relacjonuje z miejsca zdarzenia Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Jeden z samochodów gwałtownie zahamował. Jadący za nim kierowcy nie zdążyli się zatrzymać - dodaje. Dosłownie kilka minut później w rozbite auta wjechały trzy kolejne.

Utrudnienia

Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Mokotowa. Kierowcy muszą liczyć z ogromnymi utrudnieniami. Korek na ul. Marsa sięga ul. Żołnierskiej. Ciasno jest też na Płowieckiej i Grochowskiej w kierunku węzła Marsa.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 as/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • rysiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.05.2011 00:26 ~rysiek

  Przejeżdżając tamtędy widziałem same "warszawskie" rejestracje. Tak że do łopaty a nie na ulice.

 • Michał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 17:50 ~Michał

  LLU + LLU + LRY + LPA + LBI + LC + LBL + TOS = tym osobnikom już podziękujemy !!

 • Lupo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 17:07 ~Lupo

  w tym przypadku nie ma znaczenia skąd się jest. Jechałam tym wiaduktem ok 11:20 i dopiero wtedy ustawiany był trójkąt ostrzegawczy dalej niż tuż za samymi samochodami mimo tego, że na miejscu była już policja. Tuż przed miejscem gdzie zderzyły się te wszystkie samochody jest lekki łuk i tyle wystarczy a że jest to nowa droga to można przycisnąć gaz.
  Dyskutujecie o tych blachach spoza Warszawy. Mnie też oni denerwują bo nie potrafią jeździć w niektórych miejscach w Naszym mieście ale nie zwalajcie winy za każdy wypadek na nich bo My Warszawiacy też święci nie jesteśmy. ciekawe ilu z Was zaliczyło "dzwona" mimo tego, że rejestracje macie z Mokotowa, Centrum Ursynowa czy z innej dzielnicy warszawy.

  Używajmy rozumu podczas jazdy i wypadków od razu będzie mniej!

 • aaaw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 17:01 ~aaaw

  prawda jest taka, ze wypadek motocyklisty faktycznie byl fatalnie oznakowany. radiowóz stał de facto albo na wzniesieniu na zakrecie, albo tuz za nim, a ostrzezenie bylo malo widoczne dla samochodow jadacych od marsa.

 • Agewage

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 16:45 ~Agewage

  ~WY gdyby wszyscy z poza Warszawy płacili tu podatki to było by bezpieczniej! Kiedyś na tvn warszawa było obliczenie że jak by każdy niezameldowany a mieszkający płacił podatki to co rok można by budować 1 most przez Wisłę!

 • wu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 16:06 ~wu

  hmm na filmie widać, że wszystkie to blachy z wawy

 • kwp

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 15:55 ~kwp

  Jazda zderzak w zderzak i oto są skutki, jakby zachowali odpowiednią odległość to nie byłoby problemu.

 • motorniczy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 15:52 ~motorniczy

  ~PeterPan. 100% racji z tym OC. Ubezpieczenie spod remizy, a bałagan na ulicy robią w Warszawie.

 • waw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 15:38 ~waw

  kolego -PeterPan płacisz więcej za OC za to że ciągle wyśmiewasz się z ludzi z poza tego miasta a nawet z innej dzielnicy jak zauważyłeś doprowadziliście do tego że nawet podatków tu nikt niechce płacić więc wyśmiewajcie się dalej ze wszystkich pokazujcie swoje naj naj mądrości jak chcecie mieć dziurawe ulice zaniedbane miasto.. Wystarczy poczytać co wypisujecie rodowici dosłownie wszystko co złe to wina LLU..

 • Michał

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.05.2011 15:29 ~Michał

  LLU + LLU + LRY + LPA + LBI + LC + LBL + TOS = tym osobnikom już podziękujemy !!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl