Ulice

11.06.2018 19:08 OCHOTA

Pchał kontener, palił gumę.
Jazdę zakończył na płocie

SERWISY:

 

Uderzył w inny samochód i w ogrodzenie. Wcześniej swoim autem pchał po jezdni kontener. Po wszystkim nie chciał się dać zbadać alkomatem i wszczął awanturę. Dotarliśmy do nagrania z incydentu, do którego doszło w poniedziałek na Ochocie.

Wszystko wydarzyło się po godzinie 12 przy ulicy Zadumanej. - Mieliśmy zgłoszenie, że 35-latek kierujący hondą usiłował wyjechać z parkingu i uderzył w zaparkowany pojazd oraz ogrodzenie - mówi podkomisarz Sabina Stepek z komendy na Ochocie.

I dodaje, że mężczyzna nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. - Awanturował się z pracownikami budowy, którzy chcieli go zatrzymać - informuje Stepek.

Ostatecznie - zakuty w kajdanki  - wylądował w radiowozie.

Wjeżdża kontener, potem honda

Nasz reporter dotarł do nagrania z monitoringu, które pokazuje, co wydarzyło się, zanim na miejsce dotarła policja. Nie wiemy, co tak naprawdę zaszło między kierowcą hondy, a mężczyznami, którzy pojawiają się na nagraniu. Nie jest też jasne, jaki był powód jego zachowania.

Film zaczyna się od tego, że po jezdni porusza się... kontener. Dopiero po chwili widać hondę, a z dalszego zachowania jej kierowcy można wnosić, że to właśnie on przepchnął autem metalowy  pojemnik.

Kierowca waha się, co robić dalej - próbuje znów popchnąć kontener, potem się cofa. W końcu wysiada. W ręku trzyma butelkę - według świadków, z piwem. Kroki kieruje do stojącego z boku, czerwonego busa. - W samochodzie siedziało kilka osób. Mężczyzna przez chwilę stał przy aucie. Potem wrócił do hondy - opisuje Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

Zanim ponownie ruszył, włączył jeszcze kierunkowskaz lub światła awaryjne i wycieraczki. Potem znów wjechał w kontener, przesuwając go o kilka metrów. Gdy ponownie się wycofał, z mercedesa wysiedli pasażerowie. W międzyczasie pojawili się jeszcze dwaj inni mężczyźni, być może znajomi kierowcy hondy.

Po tym, jak rozprawił się z kontenerem, za cel obrał sobie samochód dostawczy. Z wolna do niego podjechał i chyba chciał wypchnąć z parkingu. Spod kół hondy uniosły się tumany dymu. Mężczyzna nie reagował na znajdujących się wokół niego ludzi.

W końcu jednak wysiadł.

Przez płot na budowę

- Wtedy do hondy wsiadł inny mężczyzna i zaparkował ją na wolnym miejscu. Pozostali zepchnęli z drogi niebieski kontener. To jednak nie był koniec - zaznacza Węgrzynowicz.

W dalszej części nagrania widać, jak mężczyzna z powrotem wsiada do srebrnego auta i odjeżdża. Inna kamera zarejestrowała jeszcze, jak jadąc prostą uliczką, traci panowanie nad pojazdem, taranuje ogrodzenie i wjeżdża na teren budowy.

- Tego, co tam się wydarzyło, nie zarejestrowały już kamery. Mężczyzna pokonał jeszcze około 15 metrów i próbował wrócić na teren osiedla. Znów staranował ogrodzenie. Tym razem uszkodzenia auta były na tyle duże, że nie był już w stanie dalej jechać - relacjonuje nasz reporter.

Mężczyznę próbowali zatrzymać robotnicy z budowy. Po kilku minutach przejęła go wezwana w międzyczasie policja.

ran/kk/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • rss

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 11:44 ~rss

  wolne konopie -to dziala robta co chceta

 • Andrzej

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 11:12 ~Andrzej

  Na bank to ukrainiec lub inny imigrant ze wschodu.

 • Ałganow

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 10:54 ~Ałganow

  myślę, że ktoś tu ma drobne problem natury emocjonalnej.

 • jestem po prostu wspaniały

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 10:28 ~jestem po…


  Polexit~Polexit

  To jest przyszła ofiara sądownictwa. Prawdziwy Polak patriota. Dajcie mu 500+ i nagrodę od premiera. Zasłużył na posadę kierowniczą w TVP i medal Misiewicza.
  karol~karol

  Toż to totalny opozycjonista. Nada sie do obrzygateli pr.


  Nie prawda. To przecież elektorat pazerny i sprawiedliwy, który wstał z kolan ośmielony promocją patologii, nepotyzmu i chciwości miłościwie nam panujących...

 • karol

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 09:29 ~karol

  Polexit~Polexit

  To jest przyszła ofiara sądownictwa. Prawdziwy Polak patriota. Dajcie mu 500+ i nagrodę od premiera. Zasłużył na posadę kierowniczą w TVP i medal Misiewicza.

  Toż to totalny opozycjonista. Nada sie do obrzygateli pr.

 • słoje won

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 09:18 ~słoje won

  Słoje na występach gościnnych. Codziennie obserwuje ich zachowania na drodze, wobec pieszych, parkowanie w stylu ściany wschodniej tudzież innego kieleckiego w Warszawie i to jest groza. Czego i gdzie ci ludzie się uczą? Gdzie kupują PJ? Do tego dochodzi palenie na przystankach, picie pod sklepami, disco-polo na pełną moc głośników w samochodach, itd.

 • Jurek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 08:31 ~Jurek


  Menel~Menel

  Ale wiocha!
  ffff~ffff

  Na wsi tak się ludzie nie zachowują. A film z miasta jakbyś nie wiedział;)

  Tyle że cham bez wątpienia nie z miasta, bo najwyraźniej nie potrafi się w nim zachować. Dla mnie to typowy beneficjent rewolucji Lenina - powinien co najwyżej gnój łopatą przerzucać, a nie do auta wsiadać. Jest takie powiedzenie - daj chłopu zegarek, to go będzie kłonicą nakręcał - jak ktoś nie wie, do czego służy samochód, to nie powinien mieć prawa go używać.

 • aaaaaaaa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 08:00 ~aaaaaaaa


  benek~benek

  Znowu terrorysta w puszce urządza sobie destruction derby w mieście.
  Leszek~Leszek

  "Znowu"? Kiedy ostatnio coś takiego widziałeś?
  PS - to samochód a nie puszka.

  Ostatnio był srebrny leksus no i Pani Izabella w przejściu podziemnym...

 • bnhgtyr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 07:48 ~bnhgtyr

  A może należałoby w końcu zacząć stosować samosąd skoro policja i sądy w tym kraju są do niczego?

 • wujek dobra rada

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.06.2018 07:47 ~wujek dobra rada

  pewnie beneficjent 500+

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl