Ulice

30.11.2011 10:33 stoją m.in. prymasa tysiąclecia, aleje jerozolimskie

Paraliż po wypadku w alei Prymasa Tysiąclecia

SERWISY:

Rondo Zesłańców Syberyjskich, Al. Jerozolimskie, Trasa Łazienkowska, ul. Wawelska. To tylko część tras, które stanęły po groźnym wypadku w al. Prymasa Tysiąclecia. W samej alei i trasach dojazdowych do niej także utworzyły się gigantyczne korki.

- Cała Ochota i Wola stoją. Zakorkowane są nawet małe uliczki. Generalnie jeden wielki korek – alarmuje na forum tvnwarszawa.pl Hubert.

Korki utworzyły się także w rejonie skrzyżowania Alej Jerozolimskich z Grzymały-Sokołowskiego – pisze z kolei niemczu.

Al. Jerozolimskie zakorkowane są w obie strony. – Korek zaczyna się od pl. Zawiszy, także od Pruszkowa dojazd jest poważnie utrudniony – ostrzega Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, nawet na Trasie Łazienkowskiej można odczuć efekty wypadku w al. Prymasa Tysiąclecia. - Sznur samochodów bardzo wolno porusza się Łazienkowską i dalej Wawelską, Kopińską i Grzymały – relacjonuje.

Dostawczak w ciężarówkę. Do tego osobówka

To wszystko efekty wypadku, do którego doszło przed godz. 10.00 na wysokości ul. Bema 65.

- Zderzyły się tam trzy samochody. Dostawcze iveco najechało na tył ciężarówki. Kierowca mniejszego z samochodów został odwieziony do szpitala – relacjonuje Marcinczak. W zderzeniu uczestniczył też samochód osobowy.

Po wypadku przejezdny był tylko jeden pas al. Prymasa Tysiąclecia. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Korki utworzyły się momentalnie. Po chwili zakorkowane były także ulice dojazdowe do alei.

Samochody uprzątnięte

- Rzeczywiście mamy informacje o bardzo trudnej sytuacji po wypadku. Na szczęście około godz. 12.00 rozbite pojazdy zostały uprzątnięte i przywrócono normalny ruch – informuje Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej policji.

Rozładowanie korków potrwa jednak dłuższą chwilę.

 

O utrudnieniach po wypadku informuje też internauta. Takie korki utworzyły się także w rejonie skrzyżowania Alej Jerozolimskich z Grzymały-Sokołowskiego:

 

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/par//mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • skip

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.12.2011 23:37 ~skip

  Karawaniarz zgadzam się z Tobą w stu procentach. Na ulicach panują wielkie uprzejmości miganie dziękowanie a tak naprawdę same sieroty za kółkiem, mało tego sieroty które zaczynają cwaniakować i pajacować.
  Ostatnio rozbawił mnie jakiś pajac na tablicach rwd czy czy zupełnie własnie jakoś tak z du py i chciał się ze mną w pyskówkę i straszenie przez szybę wdać. Bezcenny widok był jego zdziwienia gdy zareagowałem śmiechem na zaistniałą sytuacje. Chłopaczyna zbaraniał.

 • karawaniarz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2011 11:38 ~karawaniarz

  Praktycznie co dzień objeżdżam ten korek jadąc w lewo do Redutowej,bez problemu,ale nie powiem jak bo się nauczycie.Patrzę jak stoją niedojdy i czekają ,na "kulturę". Trzeba umieć,prawidłowo reagować,znać przepisy,kiedy się je łamie to trzeba chociaż o tym wiedzieć, nie potrzebni mi żadni kulturalni kierowcy,wystarczą bystrzy. Wpuścisz kulturalnie przed siebie sierotę co samodzielnie nie mogła wjechać,będzie migać,dziękować,ALE NIE BĘDZIE JECHAĆ!

 • KT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2011 11:10 ~KT

  Ty polpom jak się nie znasz, to lepiej wymądrzaj się u siebie w Ciechanowie a nie na forum

 • ja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2011 11:07 ~ja

  polpom nie przyznaje się, że ze wsi, wstydzi się do rodziców pojechać na weekend, ale jak to mówią cham ze wsi wyjedzie- wieś z chama nigdy.

 • Sheriff16

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.12.2011 07:11 ~Sheriff16

  @polpom najpierw zobacz dobrze, z jakiego miasta jest rejestracja a później pisz

 • skip

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2011 23:12 ~skip

  do Marcin
  synku coś Tobie się pomyliło to nie ze mną woziłeś się samochodem z głośnikami na tylnej półce. Nie jestem takim audiofilem jak Ty czy członkowie Twojej rodziny. Przepraszam że się zawiodłeś że to nie ja jednakże rozumiem że powracają sentymentalne wspomnienia z młodości kiedy to jedną ręką dłubałeś w nosie a drugą z sikorą kupioną na bazarze wystawiałeś za szybę swojego swojej audiofilskiej furmanki.

 • Marcin

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2011 20:59 ~Marcin

  ~skipi jak tam twoje głośniki w samochodzie na tylnej półce? Dobrze? Z tego co pamiętam to ty z dziada pradziada wieśniak jesteś :) Więc co się tu udzielasz. Pozdro

 • rosa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2011 20:36 ~rosa

  Panie Marcińczak, pokazujesz Pan na swoich fotografiach ruch w zupełnie przeciwną stronę niż kierunek w którym miał miejsce wypadek. Nic nadzwyczajnego bo warszawa w godzinach popołudniowych w większości sę korkuje więc proszę nie bić piany i karmić nas tandetą reporterską a poszukać bardziej ambitnych tematów.
  Poziom wiadomości w tym serwisie makabrycznie niski!!

 • skip

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2011 20:28 ~skip

  jaaaciie i co jeszcze się blokuje, wylot z pacanowa, kopytkowa wielkiego, pasztetowej woli i patykowa wielkiego.
  Jak jado do ojców na na polu tylu samochodu nie widać w polu, mało tego pod kosciołem też nimo, sensacja trza teraz bawić się w reportera i dzwonić i biadolić łojojoj
  Nie pchać się matoły do tego miasta, nikt was tu nie ciągnie na siłę to nie będzie i takich korków !!! Ten co się rozbił to słój z białołęki bo WA, jeszcze mało ogarnięty ale jeszcze ze dwa takie dzwonki i się wyrobi w jeździe po mieście ;)

 • polpom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2011 20:03 ~polpom

  uderz w stół... widać boli Was skoro się odzywacie, że sami przybyliście tu za chlebkiem, a po słoiki wracacie na łikendy do mamusi co to krówkę wydoi i buraczków nakopie

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl