Ulice

21.10.2011 19:09 mimo że budowa trwa

Otwierają wiadukt w Ursusie

SERWISY:

Kierowcy mogą już przejechać nowym wiaduktem na Traktorzystów. W piątek ZDM udostępnił część jezdni, resztę otworzy w sobotę. Sam remont konstrukcji jeszcze trwa.

- Na Traktorzystów została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Pozwoli ona na bezpieczny przejazd przez plac budowy nowego wiaduktu - mówi Adam Sobieraj, rzecznik ZDM. -  Kierowcom udostępniono 3/4 szerokości jezdni, bo budowane są jeszcze studnia i schody. W sobotę ruch będzie się już odbywał 100 proc. szerokości jezdni - obiecuje rzecznik.

Na dokończenie budowy wiaduktu wykonawca ma czas do końca października. Później odbędą się odbiory techniczne. Pierwotnie remont miał się zakończyć we wrześniu.

mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • bolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 11:16 ~bolo

  Skoro wiadukt otwarty to nic, tylko znaleźć wygodne taczki i pod urząd. Wszak za umilanie życia ursusiakom należy się (komu trzeba) darmowy przejazd w polityczny niebyt

 • stojacywkorkach

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 09:40 ~stojacywkorkach

  Pozdrawiamy pana burmistrza bardzo gorąco. Pozdrowimy go przy urnach i pozdrowimy go jak tylko będzie jakaś feta z okazji otwarcie tego czy owego

 • gosc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.10.2011 00:17 ~gosc

  A CO Z REMONTEM DŹWIGOWEJ, TAM SIĘ NIC NIE DZIEJE!!!

 • Wiesław :-))

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 22:46 ~Wiesław :-))

  Uwaga Uwaga!!!! Za miesiąc rozpoczyna się remont wiaduktów kolejowych będzie ruch wahadłowy na ulicy Cierlickiej!!!!

 • puklesz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 22:16 ~puklesz

  No własnie, to jak to jest z tymi odbiorami ? Wiadukt (i tym razem taki prawdziwy:)) nad Cybernetyki czeka od miesiaca na odbiór.
  Czyżby Wiesław załatwił ?:)


  A rondo na Cierlickiej ... no małe jest .. przegubowce strasznie się pocą .. ale prawda jest taka, że ruch idzie płynnie - jeżeli tunel działa normalnie rzecz jasna.

 • CRACK

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 21:52 ~CRACK

  EJ LUDZIE JESTESCIE MEGA SMIESZNI PODOBAJA MI SIE TE KOMENTARZE DZEKI ZA POPRAWE HUMORU :)

 • Rom-waw

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 20:11 ~Rom-waw

  Czy ja dobrze widzę na fotkach mury oporowe wzdłuż jezdni są nietknięte tzn. sypią się. Następne zamknięcie na wiosnę w celu wytynkowania i zabezpieczenia murków?

 • jav

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 20:10 ~jav

  Czegoś nie rozumiem;w Broniszach wiadukt gotowy od miesiąca a zamknięty bo jeszcze nieodebrany;tutaj nieskończony,można już jeździć a odbiory dopiero za tydzień.Czyli jeśli tylko ktoś chce ,to wcale nie trzeba czekać na odbiór?

 • Ursus 66

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 20:10 ~Ursus 66

  Rondo rewelacja cały czas ruch płynnie idzie a "remont kładki" to wyburzenie starego wiaduktu i budowa nowego od nowa na wiele lat więc pół roku to chyba nie tak długo.

 • terra

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.10.2011 19:35 ~terra

  a czy ktoś pamięta mini-rondo przy Cierlickiej, mało że długo trwała budowa i trzeba było poprawiać i poprawiac to nadal jest niefunkcjonalne. Oj Wiesiek, Wiesiek

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl