Ulice

08.10.2015 12:30 zmiany na mokotowie

Otwierają nowe jezdnie Wołoskiej

SERWISY:

Od poniedziałku kierowcy będą jeździli dwiema nowymi jezdniami ul. Wołoskiej pomiędzy Wiktorską a Woronicza – informuje urząd miasta.

Przymiarki do otwarcia rozpoczną się w najbliższy weekend.

W piątek wieczorem drogowcy będą układać ostatnią warstwę nawierzchni na „nowej” jezdni (po której obecnie prowadzony jest ruch dwukierunkowy) od ul. Dąbrowskiego do Woronicza. Równocześnie samochody pojadą przebudowaną wschodnią jezdnią, ale tylko w jednym kierunku – w stronę ul. Boboli.

Układanie nawierzchni do poniedziałku

"W sobotę nie będzie także przejazdu pomiędzy ul. Racławicką a A.E. Odyńca na skrzyżowaniu z Wołoską; możliwy będzie tylko wjazd i wyjazd z ul. A.E. Odyńca – zachodnia strona skrzyżowania (czyli przy ul. Racławickiej) będzie zamknięta" – informuje urząd miasta.

W sobotni wieczór połączenie z ul. Racławicką zostanie otwarte, a układanie nawierzchni na ul. Wołoskiej zakończy się w poniedziałek ok. godz. 4.

Przebudowa Wołoskiej

Na ul. Wołoskiej trwa układanie nawierzchni dróg rowerowych, chodników, montaż sygnalizacji świetlnej i oświetlenia. Nadal w budowie pozostaje odcinek ulicy do Bagażowej.

Drogowcy planują otworzyć ten fragment w drugiej połowie października, ale zamknięty zostanie przejazd na wprost ul. Woronicza przez Wołoską. Przebudowa skrzyżowania potrwa ok. miesiąca i w drugiej połowie listopada cała ul. Wołoska ma być przejezdna.

TAK KILKA MIESIĘCY TEMU WYGLĄDAŁY UTRUDNIENIA W REJONIE WOŁOSKIEJ:ran/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl