Ulice

02.07.2016 09:08 POTRĄCENIE NA TARGOWEJ

Ostatnie sekundy przed
śmiertelnym wypadkiem

SERWISY:


Reporter 24 zarejestrował przejazd czerwonej hondy, której kierowca w piątek wieczorem śmiertelnie potrącił dziewczynkę na Targowej. Na nagraniu widać, jak chwilę przed wypadkiem auto ostro rusza ze świateł i bardzo niebezpiecznie wchodzi w zakręt przy Dw. Wileńskim.

O wypadku pisaliśmy na tvwnarszawa.pl w piątek wieczorem. Honda śmiertelnie potrąciła 14-letnią dziewczynkę przy skrzyżowaniu Targowej i Kijowskiej.

Szybki start, ostre wyprzedzanie

Jak się okazało, czerwony samochód  uchwycił chwilę przed tragicznym zdarzeniem Reporter24 Raz. Wysłał nagranie na Kontakt 24.

Widać na nim, jak sportowa honda z dużą prędkością rusza ze świateł na skrzyżowaniu al. Solidarności ze Szwedzką i po chwili znika z pola widzenia. Po chwili autor nagrania dojeżdża do skrzyżowania al. Solidarności z Targową – tam na światłach znów stoi honda. Gdy zmienia się na zielone, kierowca czerwonego auta bardzo szybko rusza, ostro wchodzi w zakręt i momentalnie znów znika z pola widzenia. Chwilę później widać jeszcze, jak gwałtownie zmienia pasy miedzy innymi samochodami.

Nie widać samego momentu wypadku, natomiast na samym końcu nagrania widać stojące na skrzyżowaniu Targowej z Kijowską auto i podbiegających do potrąconej dziewczynki ludzi.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. - Szukamy świadków zdarzenia, którzy mogą pomóc w ustaleniu, jak doszło do śmiertelnego potrącenia - mówi Iwona Jurkiewicz z biura prasowego stołecznej policji.

Według policji kierowca hondy był trzeźwy i posiadał prawo jazdy. CZYTAJ WIĘCEJ O WYPADKU.

ran/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jacek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.02.2018 08:53 ~Jacek

  Kierowca prowadził bardzo dobrze, widać, ze ma doświadczenie. Jechał szybko, przynajmniej nikomu nie zawadzał.
  Wina jest tylko i wyłącznie dziewczyny, bo weszła na czerwonym na przejście. NIE POWINNO JEJ TAM BYĆ!!! Nie miała prawa przebywać w tym miejscu. Zginęła na własne życzenie. Wina kierowcy gdzie? Bo w domu nie został, bo ludzie na nic nie patrzą i śmierci szukają? Jej wina, nie kierowcy. Obojętne z jaką prędkością jechał. JEJ WINA tylko i wyłącznie. Powinna stać i czekać na zielone światło.

 • asdas

  zgłoś naruszenie odpowiedz 29.10.2017 11:55 ~asdas

  Ted1028~Ted1028

  Osiem lat? śmiech na sali.Jak bym to ja był ojcem tej dziewczynki, to bym poczekał aż odsiedzi ten śmieszny wyrok,potem bym go dorwał przywiązał bym go za nogi do haka w samochodzie i wlókł bym go za sobą tą samą trasą co jechał od Szwedzkiej do Kijowskiej.Obrał bym go ze skóry jak młodego ziemniaka.Zostawił bym go przy pierwszym lepszym śmietniku żeby MPO mogło zebrać śmiecia i wyrzucić go na wysypisko tam gdzie jego miejsce.


  Doczytałeś że miał zielone a piesza wtargnęła mu na jezdnie na czerwonym? Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną.

 • wwwwwwwww

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2017 17:58 ~wwwwwwwww


  LUK~LUK

  Pan Reporter-Kierowca przyklejony do lewego pasa. Mandat
  KarolJuve~KarolJuve

  I raczej też 70tką nie jechał o 50tce nie wspominając...  a kto ci takich głupot naopowiadał? skąd masz takie informacje?

 • nikt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2017 15:59 ~nikt

  hehe a wy jak jezdzicie on przynajmniej pokazal jak niektorzy lamia prawo . Wy oceniacie innych ale sami lepiej nie jezdzicie tylko niestety kazdy umie krytykowac innych a on sam jest swiety

 • rrr

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2017 14:18 ~rrr

  Czy szybka jazda znaczy DOBRZE?

 • A11

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.01.2017 13:26 ~A11

  Najlepsze z tego całego filmiku - chwilę po wypadku, wszyscy zbiegają się w okolicę tragedii a grupka dzieci lata dalej po ulicy jak spłoszone stado baranów. Nie było tam dorosłych ludzi, żeby ktoś im zwrócił uwagę? Gdzie rodzice?

 • hcgu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2017 19:34 ~hcgu

  Ja wiem kto jest sprawca wypadku... To znajomy mojego chlopaka- niestety. Mam ogromna nadzieje, ze zostanie skazany na bezwzgledna kare pozbawienia wolnosci. Zasluzyl sobie na to.

 • alojzo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2016 18:42 ~alojzo

  Ten film powinni wyświetlać na wszystkich bilbordach w Warszawie. Wielu "kierowcom" wydaje się, że jeżdżą świetnie i że brawurą imponują normalnym kierowcom. Ale w rzeczywistości są ludźmi z zaburzoną psychą, którzy nigdy nie powinni dostać prawa jazdy.

 • NieLubięDebiliDrogowych

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2016 16:03 ~NieLubięD…

  LUK~LUK

  Pan Reporter-Kierowca przyklejony do lewego pasa. Mandat

  luki dzieciaku lub analfabeto W MIEŚCIE OBOWIĄZUJE ZASADA PRAWEJ STRONY. Policja powinna cię namierzyć (cię nie było mniejszych liter) i zabrać Ci prawo jazdy.

 • belus

  zgłoś naruszenie odpowiedz 06.07.2016 15:52 ~belus

  policji nie ma w tym dzikim kraju..!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl