Ulice

05.01.2016 12:28 Z samochodu wyciekł olej

Olej na estakadzie
nad węzłem Marsa

SERWISY:

Kolizja dwóch samochodów osobowych na estakadzie łączącej ul. Płowiecką z Trasę Siekierkowską. Z jednego z aut wyciekł olej. Na kilka godzin policja zamknęła ruch w obawie przed kolejnymi wypadkami.

Do zderzenia doszło przed godz. 10. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o 9.39. Zderzyły się mazda i mitsubishi. Nikt z kierowców nie został ranny, byli trzeźwi. Z jednego z samochodów wyciekł olej, dlatego zamknęliśmy estakadę - informowała Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Do kolizji pojechała straż pożarna. Jak informował Nikodem Kiełbowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, na miejscu był jeden zastęp straży pożarnej, który zabezpieczał miejsce. Plamy oleju usuwane były za pomocą sorbentu.

Były duże utrudnienia w kierunku mostu Siekierkowskiego.

ło/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Szrama

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 18:08 ~Szrama

  Cóż. Ja zrobiłem test nawierzchni i wiedząc po czym jadę, łuk na estakadzie wziąłem wolniej niż zwykle. Cholernie ślisko było po szóstej

 • wesoły

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 16:16 ~wesoły

  na łuku jest ograniczenie do 60 km/h. Mało kto z taką prędkością tamtędy jedzie. Z własnego doświadczenia wiem, że max. to 80 km/h. żeby bezpiecznie przejechać ten odcinek. Oczywiście budżetowym autem a nie M3 czy AMG :-)

 • dsfsdf

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 15:53 ~dsfsdf

  Tak mam teorię. Tam jest zdaje się 60 km\h norma to 90-100 km\h jadąc "na zderzaku".

 • MIKI

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 14:13 ~MIKI

  Tak na marginesie, bardzo często w tym miejscu są kolizje. Nie wiem czemu. Niby 2 pasy, niby tylko lekki łuk na estakadzie i często niebiescy stoją na zjeździe i trzeba zwolnić, a tu ... kolejny dzwon. Ktoś ma jakąś teorię?

 • benek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 05.01.2016 12:13 ~benek

  Święte krowy w akcji. Zakorkują miasto, zablokują chodniki, pozabijają pieszych, ale oczywiście są bezkarni.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl