Ulice

13.03.2019 15:09 na Połczyńskiej

Odpady z oczyszczalni na 200 metrach ulicy. Wypadły z ciężarówki

SERWISY:


Na Połczyńskiej z przejeżdżającej ciężarówki wysypała się substancja z oczyszczalni ścieków. Zablokowany był jeden pas w stronę centrum.

Do zdarzenia doszło na Połczyńskiej za węzłem Mory, pomiędzy budynkami o numerach 114 i 117. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, z ciężarówki wysypała się czarna, lepka i oleista substancja. Odpad pochodził prawdopodobnie z oczyszczania ścieków. - Ma konsystencję granulek, znajduje się na długim, około 200-metrowym odcinku - mówił reporter.

Jak relacjonował, z pojazdu wysypało się łącznie około półtorej tony substancji w dwóch miejscach: na prawym pasie do Warszawy i na awaryjnym w przeciwną stronę. W tej drugiej lokalizacji stała też ciężarówka, ale nie blokowała drogi.

Prawdopodobnie awaria

- Kierowca jechał w stronę centrum, zaczął gubić ładunek przy stacji paliw, potem zawrócił w kierunku Ożarowa, ale substancja znów zaczęła się wysypywać. Dlatego zatrzymał się - relacjonował przebieg zdarzenia Zieliński. - Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była awaria systemu zabezpieczającego tylną klapę skrzyni z odpadami. Policja ukarała kierowcę mandatem o wysokości 500 złotych - dodał reporter.

Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji dodawał, że na miejscu były utrudnienia w ruchu. Jeden pas na wlocie do Warszawy był zamknięty.

ap/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • green_is_bad

    zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2019 15:56 ~green_is_bad

    Sprawdzić czy ciężarówki nie prowadzili rowerkowcy choć ci bez prawa jazdy więc może zapłacili przewożącym tą substancje by ją wysypali i zablokowali ulice

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl