Ulice

30.11.2010 08:06 "korek jak cholera"

Nocny korek w Al. Jerozolimskich

SERWISY:

 Zima sparaliżowało w poniedziałek całe miasto. Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej utknęli w gigantycznych korkach. Al. Jerozolimskie udało się udrożnić dopiero o... godz. 3.00 w nocy.

Kierowcy nie przebierali w słowach. - Jest godz. 1.44. Jadę ul. Łopuszańską, mijałem właśnie skrzyżowanie z Al. Jerozolimskimi. Chciałem powiedzieć, że korek jest jak cholera – poinformował Miejskiego Reportera, jeden z widzów TVN Warszawa.

Z kolei rafix przesłał na warszawa@tvn.pl zdjęcie z Al. Jerozolimskich, na którym widać sznur samochodów o godz. 1.00 w nocy.

Te informacje potwierdza policja. – Al. Jerozolimskie były zablokowane do godz. 3.00 w nocy – mówi oficer dyżurny policji.

par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • pool

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 18:09 ~pool

  typowy komentarz jak ja tak robię to pozostali co robią inaczej to głąby

 • p

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 17:00 ~p

  4:05 ~ztm-owiec
  A nie lepiej ruszyć swoją tłustą d... z burżujskiego autka i wsiąść do byle jakiego pojazdu szynowego? Zawsze to szybciej, no ale dla młodziutkich "biznesmanów" na pewno mniej wygodnie. Ja zawsze jeżdżę komunikacją publiczną i śmieję się gdy widzę tych palantów stojących w korkach. Poza tym bilet 90-dniowy jest mniej więcej 3 razy tańszy niż paliwo. To aż dziwne, że dostali dyplom SGH a nie wiedzą takich podstaw

  dobre rozwiązanie, gdy:
  - pojazd szynowy obsługuję trasę, którą jeździmy. niestety, trasa Janki-Okęcie nie zasłużyła na tramwaj... kwestii metra nawet nie poruszam.
  - pojazd szynowy jeździ. niestety, z pętli na Okęciu nie odjeżdzały ŻADNE tramwaje.

  to dziwne, że wytykasz innym dyplom sgh. jak dla mnie komentarz bezmózga bez dyplomu i bezmózga z dyplomem SGH niczym się nie różni...

 • chużędnik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 16:39 ~chużędnik

  Warszawskie służby i ich organizacja - beznadzieja. Z zażenowaniem oglądałem transmisje tv z Poznania, gdzie samochody śmigały po czarnej nawierzchni pośród odgarniętych metrowych hałd śniegu. Najlepsze jest to że miało to miejsce zaraz po tym jak jakiś warszawski urzędnik tłumaczył że nie ma sensu odśnieżać jak pada śnieg i są korki. Korki to on miał chyba na drugie.., wczoraj przez 1,5 h jeździłem ok. południa po Warszawie i w większości bez korków, za to na pewno żadnej piaskarki.
  Szkoda że nie ma 2-giej tury wyborów..

 • kakaowiec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 14:13 ~kakaowiec

  @~ polu ludziom raczej nie do smiechu po wczoraj. chętnie bym sam odśniezył, ale Twoi urzednicy nie zostawili nawet łopat na przystankach. gdyby to ode mnie zależało to całą noc bym jeździł pługiem. a nie siedział w polu jak ty polu

 • ztm-owiec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 14:05 ~ztm-owiec

  A nie lepiej ruszyć swoją tłustą d... z burżujskiego autka i wsiąść do byle jakiego pojazdu szynowego? Zawsze to szybciej, no ale dla młodziutkich "biznesmanów" na pewno mniej wygodnie. Ja zawsze jeżdżę komunikacją publiczną i śmieję się gdy widzę tych palantów stojących w korkach. Poza tym bilet 90-dniowy jest mniej więcej 3 razy tańszy niż paliwo. To aż dziwne, że dostali dyplom SGH a nie wiedzą takich podstaw.

 • wujio zbujcio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 13:47 ~wujio zbujcio

  A zato jak policja pomagala na zablokowanych skrzyzowaniach!!! Ho ho!!!

 • polu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 13:39 polu

  @~kakowiec rozbawiasz ludzi mówiac ze to wina urzednikow. Bierz łopate i odsniezaj Warszawska, Keniga, Kleszczowa itd bo pług utknął w tym samym korku co oba w/w autobusy :)

 • Jacenty do wkurzony pasażer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 13:28 ~Jacenty do…

  Za komuny to nawet koksowniki stały na przystankach a ludzie byli bardziej życzliwi i w czynie społecznym po pamiętnym Sylwestrze w 1979 poszli w lakierkach odśnieżać okolicę i pomagać sąsiadom. Trochę pojeździcie po Europie to zobaczycie jak zima potrafi zaskoczyć. Nie jestem zwolennikiem żadnej władzy czy partii, ale odnoszę wrażenie,że każdy inny Prezydent niż HGW w waszym mniemaniu w przypływie zimy lepiej pokonałby przeciwności pogody. Prawda zawsze leży po środku, a patrząc na społeczność z Koziej Wólki myślę,że prawda jest bardziej po stronie urzędu. Dziękuje za uwagę. Pozdrawiam...

 • polu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 13:09 polu

  @~Fatalnie - jak pługosolarka miała przejechać np. marszałkowska jak był korek? No ludzie... Jak mozna odsniezyc zakorkowana ulice? Nawet posypac sie sola i piachem nie da bo stojac w korku bedzie pakowac sol i piach w 1 miejsce uszkadzajac samochody w swojej okolicy

 • kakowiec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 30.11.2010 13:05 ~kakowiec

  Zgadzam się z Rotschildem! To jest kompromitacja Bufetowej, która pewnie odpoczywa po trudach kampanii. gdzie zarządzanie kryzysowe w tym mieście. o 1.30 w nocy łopuszańska w kierunku Ursusa stała zawalona tirami! nie widziałem żadnego pługa, choćby takiego który utknąłby w korku. dziś rano między 8 a 8.40 nie wyjechał z pętli w ursusie żaden autobus linii 401 albo 517. świetnie zagłosowaliście Yntelygenci!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl