Ulice

27.11.2011 08:02 zmiany komunikacyjne od poniedziałku

Nocne objazdy na Toruńskiej, zmiany we Włochach

SERWISY:
Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

Po weekendzie przez trzy noce zamykany dla ruchu będzie odcinek Trasy Toruńskiej od skrzyżowania z Łabiszyńską do zjazdu z estakady w kierunku wschodnim. Autobusy 132 i 134 pojadą objazdami. Zmiany czekają też mieszkańców Ursusa, gdzie na objazd zostanie skierowana linia 194.

Nocne zamknięcia są spowodowane przebudową Trasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej. Odcinek trasy będzie wyłączany z ruchu w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 21.00 i ponownie otwierany nastepnego poranka o 6.00.

Autobusy linii 132 oraz 134 zostaną skierowane na trasy objazdowe tylko w kierunku pętli SKARBKA Z GÓR oraz OLESIN:

132: METRO MARYMONT - stała trasa - most Grota-Roweckiego - Toruńska - przejazd estakadą nad skrzyżowaniem z ul. Łabiszyńską - Toruńska - Głębocka - stała trasa - SKARBKA Z GÓR

134: ŻERAŃ FSO - stała trasa - Bazyliańska - Kondratowicza - św. Wincentego - Głębocka - Toruńska - Ostródzka - stała trasa - OLESIN

Na trasie objazdowej linii 134 będą obowiązywać wszystkie napotkane przystanki. Przystanki ŚW. WINCENTEGO 02, MALBORSKA 02 i CH TARGÓWEK 04 będą działać tylko "na żądanie".

We Włochach do odwołania

Dłużej potrwają zmiany komunikacyjne we Włochach związane z budową ul. Nowolazurowej.

Od godz. 10.00 w poniedziałek zamknięta będzie między innymi ul. Świerszcza na odcinku od Obywatelskiej do ks. J. Chrościckiego. Od tego terminu aż do odwołania linia 194 w kierunku pętli WAŁOWICKA zostanie skierowana na objazd:

PKP GOŁĄBKI – stała trasa – Posag 7 Panien – Szamoty – Świerszcza – Obywatelska – w lewo Chrościckiego – NOWE WŁOCHY 01 (podjazd na pętle) – Chrościckiego – Świerszcza – Globusowa – WAŁOWICKA.

Na trasie objazdowej zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków: OBYWATELSKA 01; KS. CHROŚCICKIEGO 01; NOWE WŁOCHY 03. Uruchomiony będzie natomiast przystanek OBYWATELSKA 51, zlokalizowany przy ul. Świerszcza za skrzyżowaniem z Traktorzystów w kierunku Obywatelskiej. Będzie on działał "na żądanie" dla linii 194.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 

CZYTAJ WIĘCEJ O ZMIANACH NA ULICACH ŚWIERSZCZA, ZAPUSTNEJ i SZAMOTY

js/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • F40

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.11.2011 10:14 ~F40

  @shrek Co Ty opowiadasz codziennie jeżdżę trasą z Marek i jeszcze nie widziałem by robotnicy siedzieli i nic nie robili... Postęp jest widoczny z każdym tygodniem... Szkoda, że znów w stronę centrum trzeba jechać przez rondo no ale jak skończą prace będzie super... Brawo dla firmy która to buduje, myślę, że mają dobra organizację pracy... Oby tak dalej a pogoda sprzyja... :)

 • sello

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.11.2011 09:18 ~sello

  @+
  W końcu HGW po coś powołała zespół ds koordynacji remontów - jak widać zaczynają wyciągać wnioski. Wystarczy przeciągać remont - wówczas kolejny zgra się z tym wcześniejszym. Genialne. Nagroda murowana!

 • +

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 19:22 ~+

  Gratulacje. Bardzo dobrze się to zgrało z remontem Dźwigowej.

 • w-w

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 17:23 ~w-w

  mam nadzieje że też zrobią ekrany na świerszcza tam to jest przerąbane z tymi pociagami

 • maras

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 16:11 ~maras

  popieram popieram, jednak widać duży postęp prac, nie ma co narzekać, czekajmy spokojnie i dajmy szanse tym ludziom dokończyć inwestycję, przypomnijcie sobie jak dwadzieścia lat stały tam same filary pod wiadukt i dwa osuwajace się nasypy, a teraz eleganckie tunele i ekrany z myslą o mieszkańcach najbliżej połozonych bloków, chociaż nie ukrywam że jeszcze pare lat temu szum ciężarówek nocą było słychać w blokach przy krzyżówce Łabiszyńskiej i Suwalskiej, wychowałem sie na tym osiedlu i na przełomie 25 lat bardzo dużo się zmieniło inplus

 • Bulion

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 14:00 ~Bulion

  Shrek, porównaj sobie tempo prac na trasie z tempem odbudowy wiaduktów przy Andersa i uwzględnij skalę. Żeby wszystkie inwestycje posuwały się jak S8. A jak już dojdziesz do prawidłowych wniosków to się rozpędź i strzel z czoła w ścianę zamiast krytykować wszystko dla zasady.

 • mika

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 13:25 ~mika

  skoro Shrek jesteś taki mądry to idź popracuj kilka tygodni jak oni i ciekawe czy będziesz zadowolony że "tyle zarabiasz". Jeśli ktoś sie nie zna na tej pracy to niech nie krytykuje i nie ocenia z za okna jej wykonywania. Takie to ciekawe że u nas w Polsce wszyscy znają się na wszystkim patrząc z boku , a jak trzeba do pracy to dwie lewe ręce. Też mieszkam niedaleko trasy i kilka razy dziennie tamtędy przejeżdzam i uważam że praca ładnie posuwa się do przodu :)

 • shrek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 12:56 ~shrek

  to co robią to normalnie porażka mieszkam przy trasie ci co zakładają ekrany od 2 tygodni nic nie robią chodzą tylko po 10 w te i wewte a do tego dodać trzeba ze stoją 2 samochody jeden dźwig a drugi podnosink kierowca cały dzień śpi kasa leci za wynajem przecie to marnowanie pieniędzy i jeszcze taki zarabia 10 na godzinę mimo ze nic nie robią tylko stoją w jednym miejscu

 • witek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 12:16 ~witek

  też zauważyłem że według waszego opisu trasa 132 się nie zmieni

 • az

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2011 12:12 ~az

  troche dziwne. pogode maja elegancka, juz ze dwa misiace nie bylo duzego deszczu. zamiast nadrabiac stracony czas, to go traca i moze okazac sie ze nwet do tego drgiego kwitniowego terminu nie zdaza

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl