Ulice

15.07.2019 12:17 SKRZYŻOWANIE CHROBREGO I POPULARNEJ

Nocna kolizja trzech aut
we Włochach

SERWISY:

Późnym wieczorem na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Popularnej we Włochach doszło do zderzenia trzech aut. Jak zauważył Reporter 24, który przesłał nam zdjęcia, w tym miejscu często dochodzi do wypadków.

Samochody zderzyły się w niedzielę około godziny 22.45 na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Popularnej.

- W kolizji brały udział trzy samochody: dwie toyoty i jedna skoda. Kierowca jednej z toyot, został ukarany mandatem karnym z artykułu 25 kodeksu drogowego, czyli najprawdopodobniej chodziło o nieprawidłowy skręt w lewo - przekazał Rafał Retmaniak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak zwrócił uwagę Reporter 24 Łukasz, to nie pierwsze takie zderzenie w tym miejscu. - Na skrzyżowaniu  Popularnej i Chrobrego często dochodzi do wymuszeń pierwszeństwa i potrąceń na pasach - zaznaczył.

I dodał, że przez kolizję były spore utrudnienia w ruchu. - Na miejsce przyjechały policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe - przekazał.

W niedzielę na tvnwarszawa.pl pisaliśmy o obywatelskim zatrzymaniu na Mokotowie:


mp/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Michał

    zgłoś naruszenie odpowiedz 15.07.2019 18:27 ~Michał

    Przy takiej konstrukcji i oznakowaniu skrzyżowania wypadki nadal będą się zdarzać...

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl