Ulice

01.02.2012 10:40 kolizja w alei jana pawła II

Nissan zatrzymał tramwaje

SERWISY:

Trawaj linii 33 zderzył się z samochodem osobowym w alei Jana Pawła II - poinformował Reporter24 Jordan.

Pojazdy zderzyły się na odcinku pomięzy przystankami  Hala Mirowska i Kino Femina. - Informacja o tej kolizji dotarła do nas o 9.39 -  potwierdza Michał Powałka z Tramwajów Warszawskich. - Sprawcą był kierowca osobowego nissana. Przyznał się do winy - dodaje.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Ruch tramwajów był wstrzymany przez około 15 minut.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

wp

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • drrryń

  zgłoś naruszenie odpowiedz 02.02.2012 00:52 ~drrryń

  @bix: Nie zgadzam się. Tysiące kierowców jakoś potrafi tam bezpiecznie skręcać, w dodatku bez blokowania tramwajów. Nie powinno się organizować ruchu pod kątem tych, którzy rozmyślnie nie stosują się do zasad ruchu drogowego. Takich delikwentów należy po prostu eliminować z ulic. Może gdyby w tego typu przypadkach, za _spowodowanie_ kolizji, po prostu odbierano prawo jazdy na rok czy dwa, wszystkim jeździło (i chodziło) się bezpieczniej?

 • bix

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 17:15 ~bix

  Ten przejazd przez torowisko jest bardzo niebespieczny roziazanie jest jedno nalezy go zlikwidowac traweje nie beda staly i firmy ubespieczeniowe zaoszczedza ze juz nie wspomne o kierowcach ktorzy zapominaja o tramwajach moze ocali sie tym sposobem czyjes zycie

 • Greg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:58 ~Greg

  Do Olo : Sam jesteś słoik. Napewno jesteś przyjezdny i chciałbyś mieszkać w Rembertowie. Żal ma ciebie chłopie z prowincji...

 • olo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:50 ~olo

  jakiś słoik z Rembertowa zablokował ruch tramwajowy i pozostali przyjezdzni marzli , powinni sie domagać odszkodowania

 • Aga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:44 ~Aga

  Dobrze się czasem douczyć: Kodeks Drogowy Rozdział 5 - Ruch pojazdów, Oddział 6 - Wyprzedzanie, Art. 24. Polecam szczególnie pkt 10.

 • kasanowa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:41 ~kasanowa

  paniska zakompleksione: wy sobie piszecie na forum a ja obracam waszą żone.

 • WOJTAS

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:38 ~WOJTAS

  do krzysiek:

  ciekawe jak z prawego pasa miałby takim dużym autem zmienić pas jazdy o dwa gdy np. nie chce jechać w kierunku Mińska tylko prosto? przecież rodowici jak widzą kogoś że włączył kierunek w lewo to jadą dalej i nie wpuszczają i w ten sposób kulturę jazdy pokazują. Dlatego jeżdżą środkiem by łatwiej było zmienić pas ruchu

 • Kuba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:11 ~Kuba

  A i jeszcze jedno. Bardzo często spotykam się na forach, iż zasada jazdy prawym pasem, a wyprzedzania lewym nie obowiązuje na terenie zabudowanym. Jak ktoś z tutejszych forumowiczów tak uważa, to bardzo proszę o podanie odpowiedniego przepisu, który reguluje tą kwestię...

 • Kuba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 15:09 ~Kuba

  Czy policja weźmie się w końcu za ciężarówki i autobusy jadące 70km/h środowym pasem Wisłostrady i Trasy AK ???
  Ja jeżdżę raczej szybko, powiedzmy jestem w 10% najszybszych kierowców. Ale ostatnio wiozłem kilka osób, które nie lubią szybkiej jazdy, jadę sobie spokojnie PRAWYM pasem Trasą AK - dozwolone 80 km/h (wg. licznika, więc w rzeczywistości mogło być wolniej) i wyprzedzam (zgodnie z przepisami, bo jadę jezdnią jednokierunkową, jakby ktoś miał wątpliwości to odsyłam do Artykułu 24 Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym) całą zgraję aut jadących wolniej ode mnie środkiem. Ja nie wiem, czemu tym kierowcom nie zapala się przysłowiowa lampka w głowie, że coś jest nie tak, skoro jadą środkiem i ich wyprzedzają prawym pasem. I jadą tak kilometrami i wszystko jest dla nich OK, a jak ktoś jedzie 100km/h to krzyczą że pirat. Przez to dochodzi do niebezpiecznych sytuacji i spada płynność ruchu!

 • Michaello

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2012 14:34 ~Michaello

  bez zobaczenia co jest na końcu, nie stwierdzisz, czy to wilanów, czy rembertów itp itd.

  Wilanów to WW...F, WW...G, WW...H, WW...J, WW...W

  Rembertów to WW...A, WW...C, WW...E, WW...X, WW...Y

  Włochy to WW...K, WW...L, WW...M, WW...N, WW...V, WW...R, WW...S, WW...U, WW...P

  Urząd Miasta Stołecznego Warszawy: WW...Y

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl