Ulice

19.06.2015 07:05 Samochody i autobusy na objazdach

Na Zielone Zacisze przez plac budowy

SERWISY:

Na spore utrudnienia muszą w najbliższy weekend przygotować się kierowcy na Bródnie. Drogowcy wykonają tam frezowanie ul. św. Wincentego, na odcinku od Kondratowicza do Cmentarza Bródnowskiego. Na objazdy skierowane zostaną także autobusy.

Drogowcy podzieli prace na ulicy na dwa etapy. Pierwszy rozpocznie się w ten weekend. Od piątku od 22.00 do poniedziałku do 4.00 rano zamknięty będzie fragment od Kondratowicza do bramy Cmentarza Bródnowskiego. Kierowcy nie będą mogli również przejechać przez skrzyżowanie z ul. Budowlaną i ul. Gilarską.

Dla samochodów wyznaczone trzy różne trasy objazdowe:

1. Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Chodecka, Kondratowicza;
2. Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińska, Kondratowicza;
3. Odrowąża, Wysockiego, Bazyliańska, Kondratowicza.

Na osiedle pod nadzorem

W związku z frezowaniem na utrudnienia muszą przygotować się mieszkańcy osiedla Zielone Zacisze. Drogowcy wyznaczyli dla nich specjalny dojazd ulicą wzdłuż budynku urzędu dzielnicy Targówek. Dojadą nią do skrzyżowania z ul. św. Wincentego. Następnie będą mogli pod nadzorem przejechać przez plac budowy i wjechać na osiedle.

Zmiany w komunikacji miejskiej

Frezowanie to także utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej. Od piątku od 22.00 do poniedziałku 4.00 rano zostaną także wprowadzone zmiany w kursowaniu autobusów linii 120, 156, 169, 227, 409, 500, 512, N02 i N11. Autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe w obu kierunkach.

Jak zapowiadają drogowcy, kolejny odcinek ul. św. Wincentego będzie modernizowany w jeden z kolejnych weekendów. Konkretna data ma być znana wkrótce.

ło/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Jaja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2015 10:52 ~Jaja

  Lex nie dziękuj. Ich psim obowiązekiem jest robić coś po tej stronie Wisły

 • ala

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2015 09:11 ~ala

  Dlaczego nie zaczęli od tej bardziej dziurawej strony czyli Ronda Żaba? Napisali, że ma być dopiero ustalona data remontu dalszego odcinka, czyli nie jest pewne czy to będzie kolejny weekend i czy w ogóle będzie dalszy ciąg. Przecież zapowiadali w kwietniu, że przez trzy kolejne weekendy czerwca będą naprawiać i mieli zacząć tydzień temu. Znów kłamią. Oby to zrobili do końca i nie zwodzili kłamstwami.!!!,

 • Lex

  zgłoś naruszenie odpowiedz 19.06.2015 08:22 ~Lex

  Wkońcu ktoś pomyślał. Komu podziękować?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl