Ulice

16.04.2017 16:56 Tam, gdzie codziennie są korki

Na ulicach pustki,
ale pada i jest ślisko

SERWISY:

Opustoszały główne arterie i wylotówki ze stolicy. Warszawiacy wyjechali do rodzin albo siedzą za wielkanocnymi stołami. - Po mieście jeździ się wygodnie, ale trzeba uważać, bo pada i jest ślisko. Łatwo o poślizg przy braku uwagi - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Spokojnie jest na Wisłostradzie, Trasie Łazienkowskiej, Wale Miedzeszyński i na stołecznych mostach. Słowem wszędzie tam, gdzie zwykle roi się od samochodów, nawet w weekendy.

- Po mieście jeździ się wygodnie, samochodów jest niewiele. Widoczna jest policja. Warto jednak nie wykorzystywać sytuacji i nie naciskać zbyt mocno na pedał gazu, bo pada a na ulicach jest ślisko - ostrzega reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Część osób już dzisiaj będzie wracała ze świątecznych wyjazdów, dlatego policja przestrzega, aby zachować zasady bezpieczeństwa. - Kierowcy powinni być trzeźwi, wypoczęcie, a przed podróżą sprawdzali stan techniczny swoich pojazdów - apeluje policja.

Mimo braku tłoku na stołecznych drogach nie wszyscy zakończyli swoje podróże szczęśliwie. Na Pradze Północ doszło do wypadku. Do szpitala trafiła poszkodowana kobieta w ciąży. Natomiast na trasie S8 na barierach ochronnych jazdę zakończył kierowca BMW.

Na co dzień kierowcy borykają się z korkami w Warszawie:

skw/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • nielubięsłoików

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.04.2017 09:48 ~nielubięsłoików

  Czekam tylko na kolejny news o wypadkach jakie słoiki powodują w Warszawie. Niby pusto, fakt u mnie spod bloku też 35 miejsc wolnych bo słoje wyjechały, ale jednak trochę siętłuko.

 • niesłoik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.04.2017 07:15 ~niesłoik

  ~SłoikFest
  Teraz tylko postawić szlabany na trasach do miasta i pobierać myto od każdego "warszawiaka" mającego OC w przysłowiowym Grójcu, gdzie również płaci podatek dochodowy, ale wobec miasta stołecznego to same pretensje o choćby o brak miejsc w szkołach.

  Głosuje w wyborach na tego Pana on ma dobre pomysły :D

 • Aga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2017 22:10 ~Aga

  ' Warszawiacy wyjechali do rodzin [...]'.To zdanie mówi wszystko: prawdziwi Warszawiacy wracają do swoich domów...nie mam słów

 • SłoikFest

  zgłoś naruszenie odpowiedz 16.04.2017 17:34 ~SłoikFest

  Teraz tylko postawić szlabany na trasach do miasta i pobierać myto od każdego "warszawiaka" mającego OC w przysłowiowym Grójcu, gdzie również płaci podatek dochodowy, ale wobec miasta stołecznego to same pretensje o choćby o brak miejsc w szkołach.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

"Żyj i daj żyć. Nie parkuj na przejściach dla pieszych"

"Żyj i daj żyć. Nie parkuj na przejściach dla pieszych"

Motto, które umieścił na swoim aucie kierowca tego auta wyraźnie nie przyświeca jemu samemu. Samochód postawił na ulicy Dąbrowskiego, a dokładniej - na... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl