Ulice

11.01.2012 16:15 dziura wciąż straszy

Muranowska otwarta po awarii

SERWISY:

O godz. 3.45 robotnicy uporali sie z awarią rury na Muranowie i do mieszkanców Żoliborza popłynęła ciepła woda. Kierowcy, którzy od godziny 17:00 w środę mogą już jeździć Muranowską, wciąż mają do dyspozycji jeden pas ruchu mniej.     

Drogowcy udostępnili kierowcom lewy i środkowy pas ulicy. Jednak prawy pas, przy którym straszy głęboka dziura, cały czas jest nieczynny. Ruch zostanie nim przywrócony dopiero po całkowitym zakończeniu prac.

- Liczymy się z taką sytuacją, że prawy pas może być zamknięty nawet do czwartkowego wieczoru. Zależy nam, żeby jak najszybciej go udostępnić - mówi Monika Mazurkiewicz, rzecznik SPEC. Jednak w czwartkowy poranek, przed godziną 7.00, na miejscu były jedynie barierki SPEC-u.

Służba dyżurna miasta informuje, że o godz. 3.45 udało się przywrócić ogrzewanie w ok. 50 budynkach.

Utrudnienia od rana

Rozlewisko i kłęby pary - tak było w środę nad ranem na Muranowskiej. To skutki awarii magistrali z ciepłą wodą na wysokości numeru 2. Przez cały dzień trwały prace nad przywróceniem ruchu. W popołudniowym szczycie na miejscu był Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Konwiktorska jest zakorkowana, tak samo jest na Bonifraterskiej. Lepiej omijać tę część miasta. Luźno jest na Andersa. Muranowska jest już posprzątana. Trwają prace nad usunięciem awarii - relacjonował Zieliński.

Woda parzyła ludzi

Przejście dla pieszych przy ul. Muranowskiej było niemożliwe do pokonania, a gorąca woda parzyła przechodniów. O mało nie doszło do potrącenia, bo kierowcy mieli bardzo ograniczoną widoczność - miejscami nawet do kilkudziesięciu centymetrów.

- Na skrzyżowaniu Bonifraterskiej z Muranowską kierowcy mogą napotkać na olbrzymie rozlewisko - relacjonował po godzinie 6.00 rano Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

band//ec

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • pan Pikuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2012 19:58 ~pan Pikuś

  @karia
  będzie kiedy naprawią.
  no chyba że znajdzie się jakiś Harry Potter ze swoją różdżką i stanie się cud.
  niech robią powoli a dokładnie

 • .

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2012 17:43 ~.

  Mgła jak na wyspach...

 • karla

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.01.2012 17:13 ~karla

  Cały czas są podawane informacje na temat utrudnień w ruchu drogowym..., a może ktoś jest w stanie napisać kiedy będzie ciepła woda i ogrzewanie?
  Mieszkanka muranowa

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl