Ulice

27.01.2012 07:50 informacja dla kierowców

Mroźny poranek
na stołecznych drogach

Piątkowy poranek, mimo że mroźny, nie okazał się dla kierowców specjalnie nieprzyjemny. Ulice są przejezdne. Służby nie informują na razie o poważnych wypadkach.

O dobrej sytuacji

na drogach może świadczyć również fakt, że na razie Zarząd Oczyszczania Miasta nie przeprowadził akcji posypywania  warszawskich ulic. Kierowcy nie muszą również obawiać się śniegu. Na dzisiaj synoptycy nie zapowiadają opadów.

- Jeździ się dobrze. Na jezdniach utrzymuje się chlorek sodu, którym ulice zostały posypane parę dni temu.  Nie jest ślisko - informuje Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl. - Ulice spadkowe oraz zjazdy również nie sprawiają kierowcom problemu. Przejechałem Dolinę Służewiecką, Trasę Sikierkowską, Wisłostradę, nigdzie nie napotkałem trudności w przejeździe- dodaje. 

Synpotycy jednak przestrzegają kierowców, że mimo dobrych warunków drogowych w całym kraju, w związku z minusową temperaturą lokalnie może być ślisko.   

 Na razie bez wypadków

- Noc minęła spokojnie. Wczesnym rankiem nie doszło do żadnych niebezpiecznych zdarzeń drogowych- poinformował przed 7.00 pracownik Centrum Zarządzania Kryzysowiego.

- Do godziny 8.00 doszło do dwóch kolizji na skrzyżowaniu ulic Marynarskiej i Wołoskiej oraz na skrzyżowaniu al. SIkorskiego z ul. Czarnomorską- informuje Mariusz Mrozek ze stołecznej policji. - Nie ma utrudnień dla kierowców- dodaje.

 Kierowców przestrzegamy przed nadmierną prędkością. Często dogodna sytuacja na drogach powoduje, że kierowcy jeżdżą za szybko, co w konsekwencji kończy się wypadkiem.

su

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Kociolub

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 14:25 ~Kociolub

  Warszawiacy,to ci którzy od pokoleń zamieszkuja to Miasto, nie są chamie twoimikolegami.Wyście sobie a my sobie.
  Szukaj sobie kolegów w zwiezionej tu różnymi czasy hołocie

 • Kaczy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 14:19 ~Kaczy

  Urodziłem się w Warszawie i mieszkam w Warszawie całe życie i wyprowadzać się nie zamierzam, ale widzę,że wielu ma tutaj bardzo poważne kompleksy związane z pochodzeniem, ciągle tylko słoiki i LLU i słoiki itd... Matoły jedne weźcie się ogarnijcie i zabierajcie swoje zakompleksione dupska do roboty, a nie forum zapychacie bzdetami!

 • burak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 14:00 ~burak

  -Wuef
  A buntujcie się;) kilka dni i zdechniecie z głodu bez wiejskich ziemniaczków;) Jestem za zamknięciem wa-wy zupełnie i zakaz wjazdu wszystkiego by w końcu zmądrzeli rodowici;) Ale przynajmniej ubaw z was jest na co dzień i z waszego przechwalania;)

 • ubaw:)

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 13:56 ~ubaw:)

  no i nawet mróz to dla warszawiaków już tragiczne warunki na drodze.. Buhahaha:):) proponuje wyjechać na wieś jak obficie pada śnieg i zobaczyć jak wyglądają złe warunki dla większości was nie do wyobrażenia..;)

 • WueF

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 13:17 ~WueF

  ~buahah To jest stolica wszystkich ,czyli nikogo. Tak? Można ją bezkarnie roznieść w pył. Oj kiedyś się zbuntują ludzie którzy nie zasuwają z walizkami na dworzec co piątek i skończy się to ,,użytkowanie'' miasta przez przyjezdnych.

 • Pawlik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 12:28 ~Pawlik

  U mnie w Józefowie o 6 rano było -12.
  Już mi starczy tej zimy.
  Asio,Asio zimo.

 • buahah

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 11:36 ~buahah

  jaki dyktat?:) to jest stolica kazdy moze po niej smigac :)

 • zomowiec

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 11:27 ~zomowiec

  Kiedy wreszcie skończy się dyktat słoików na warszawskich ulicach???

 • ss

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 11:26 ~ss

  ~keram czy dostanie mandat?

 • bu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.01.2012 11:17 ~bu

  Fajnie jak tak przymrozi:) heeh

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl