Ulice

25.06.2011 16:19 zablokowane dwa pasy w kierunku Wilanowa

Motor zderzył się samochodem na Wisłostradzie

SERWISY:

Po godzinie 15:00 doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym na Wisłostradzie. Ranna została motocyklistka. Zablokowane były dwa pasy ruchu w kierunku Wilanowa.

- Kobieta kierująca motorem została w ciężkim stanie odwieziona do szpitala. Na miejscu policja ustala przyczyny wypadku - relacjonuje z miejsca zdarzenia Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia w kierunku Wilanowa

Na Wisłostradzie na wysokości ulicy Karowej zablokowane były dwa pasy ruchu. Utworzył się korek sięgający mostu Śląsko Dąbrowskiego.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

as/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • koj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.06.2011 08:49 ~koj

  ~jayz- zanim kogoś uśmiercisz, przeczytaj uważnie artykuł, lub powstrzymaj się od bezmyślnego komentowania.
  Jestem ciekawa ilu z was, którzy komentujecie winę kierowcy samochodu lub motocykla było na miejscu zdarzenia? Ilu widziało że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia ( co nie jest prawdą), lub że kierująca motocyklem jechała brawurowo ( co też nie jest prawdą)? Zastanówcie się znawcy tematu, ile wiecie o tej konkretnej sytuacji, zanim podpiszecie się pod durnym komentarzem.

 • dj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 22:52 ~dj

  Zgodnie z Prawem o Ruchu Drogowym, po drogach poruszają się motocykle. Definicji motoru tam nie ma. http://www.kodeksdrogowy.com.pl/obowiazujace/dzial1.htmlhttp://www.tvnwarszawa.pl/ulice,news,motor-zderzyl-sie-samochodem-na-wislostradzie,234008.html#

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 13:38 ~Tomek

  dj
  Zgodnie ze słownikiem języka polskiego, motor jest synonimem motocykla, prawda?

 • dj

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 13:27 ~dj

  @aaa
  Oczywiście, ale idąc tym tropem motor może również równać się samochód, albo kosiarka, prawda ?

  00:37
  dj jesli motor = silnik, to motocykl może rownac się motor,

 • Marta

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 09:25 ~Marta

  MOTOCYKL nie motor ... bez komentarza

 • maks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 08:49 ~maks

  Impreza na Wisłostradzie - wpadajcie!

 • Tomek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 08:33 ~Tomek

  Większość tu komentujących porusza się na co dzień chyba wyłącznie pieszo albo w ogóle się nie porusza!!! Co to za komentarz że motocykl jechał Wisłostradą więcej niż 50km/h??? Jeżdżę bardzo przepisowo, nie przekraczam ciągłych, włączam kierunkowskazy, skręcam z pasów przeznaczonych do skrętu lub jadę na wprost z pasów do tego przeznaczonych... ale kto jeździ Wisłostradą 50?? Skoro na w większości na tej trasie można poruszać się szybciej (zgodnie z przepisami) a nawet wtedy jadąc jakieś 10km szybciej niż dozwalają przepisy - 99% pojazdów (zarówno samochodów jak i motocykli) jedzie znacznie szybciej? Samochody w lusterkach widzicie a motocykli nie?? Idiotów nie brakuje w każdym środku transportu i niech tacy giną (oby nie zabijali kogoś przy okazji) ale nie można zwalać za każdym razem winy na określony typ pojazdu bo wcześniej jakiś idiota pojechał nieprawidłowo!!!

 • YT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 07:37 ~YT

  http://www.youtube.com/watch?v=uTlUbo3XwrE

  Filmik wyjazdu zastęp 304-22 do w/w wypadku

 • R.i.P.

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 07:13 ~R.i.P.

  "Na Wisłostradzie na wysokości ulicy Karowej zablokowane były dwa pasy ruchu. Utworzył się korek sięgający mostu Śląsko Dąbrowskiego."
  Czyli jakieś 200-300 metrów. To nie dużo jak na to miasto... większe się zdarzają i bez wypadku (np. od Sanguszki do Śląsko-Dąbrowskiego to standard).

 • bolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 26.06.2011 02:02 ~bolo

  @dj korzystanie ze słownika nie boli !

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl