Ulice

12.01.2011 11:50 Wypadek i utrudnienia

Mokotów: mitsubishi wjechało w przystanek

SERWISY:

Na skrzyżowaniu Wołoskiej i Dąbrowskiego doszło do wypadku. Jeden z samochodów wpadł na przystanek. W zderzeniu ucierpiał jeden z kierowców.

Kierujący volkswagenem wyjeżdżał z ulicy Dąbrowskiego. Nie ustąpił pierwszeństwa mającemu zielone światło mitsubishi i wtedy doszło do zderzenia.

Wpadł na przystanek

Srebrne mitsubishi odbiło się od golfa, ścięło sygnalizator świetlny i wpadło na przystanek. Zatrzymało się dopiero na barierce.

Po wypadku zablokowane były dwa pasy w kierunku Mokotowa. Teraz nieprzejezdny jest tylko jeden.

wp/mz

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • skipper

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 22:55 ~skipper

  "polo" czytaj ze zrozumieniem bo coś się chyba Tobie pomieszało. Ja jestem za tym by wjazd do centrum miasta był płatny tak jak jest to praktykowane w wielu metropoliach. Nie mówię o wyśmiewaniui się z LLU tylko o tym że przyjeżdzają tylko do warszawy autami po to by zajmować miejsca parkingowe. Tak jest na pograniczach stref płatnego parkowania, powiśle, wola, muranów. Na codzień tylko stoją ich auta bo szkoda im płacić za parkomaty a do domu po słoiki est im tylko wygodniej. Niech płacą i tyle, będzie spokój

 • polo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 18:31 ~polo

  -skipper mówisz o rodowitych warszawiakach co potrafią tylko LLU napisać i wyśmiewać z innych? A kto by chciał takich poza tym miastem, niech siedzą tu przynajmniej tylko warszawa będzie uważana za chamstwo bo jak wyjadą to na cały kraj to chamstwo się rozniesie..

 • Pablo86WPR

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 18:10 ~Pablo86WPR

  Na wstepie nie wiem kto pisze te artykuły , ale sa one nie dokonca specyzowane . Na wstepie nie jest pokazany drugi samochod ktory brał udzial w tym zdarzeniu , a po drugie w golfie starsza pani w wyniku uderzenia skarżyła sie na bol serca glowy i nóg.Jej mąż kierowca mial rozbite czolo. Natomiast kierowca srebrnego mitsubishi nie mial zadnych obrażeń. Wiem o tym bo pogagalem i udzielalem pomocy osobom z golfa.

 • ccc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 17:59 ~ccc

  Do ~antola w takim razie zakaz warszawiakom wyjazdu z miasta niech polacy żyją sobie w spokoju sympatycznie nad morzem w górach mamy dość waszego przechwalania się we wszystkim nawet już za granice pojadę to krzywo na mnie patrzą bo Polak.. Co wyście zrobili z tego miasta, a już przechodzi i na państwo. Ile Ty masz lat jestem ciekawy na oko poniżej dziesięciu że takie głupoty wypisujesz, przynajmniej poza warszawą w tym wieku ludzie są mądrzejsi :)

 • miki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 17:53 ~miki

  Jak nie chcesz rozmawiać z idiotami to rozmawiaj z przyjezdnymi;) chyba że całe życie twoje to temat LLU więc spokojnie z rodowitymi możesz o tym pogadać;)

 • skipper

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 17:50 ~skipper

  niech barany płacą za wjazd do miasta !!!

 • skipper

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 17:48 ~skipper

  Płatny wjazd do warszawy dla słoików !!!

 • miki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 17:41 ~miki

  Dokładnie ~bezstronny ale wytłumacz to warszawiakowi jak on i taj naj mądrzejszy i co to nie ja, Dla mnie wszędzie są normalni i inni ale dla warszawiaków tylko sami się liczą w całym kraju jest to śmieszne a zarazem żałosne ale co zrobić przecież gdyby nie ludzie z poza no to było by to małe miasteczko z którego sami by wyjeżdzali np do Lublina do pracy ale weź to takim wytłumacz jak widzi tylko swój koniec nosa

 • y

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 17:22 ~y

  kolego ~mark, z idiotami nie zwyklem wchodzic w dyskusje.

 • rom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.01.2011 16:51 ~rom

  dawaj te"filniki" Chętnie je zobacze na swoim laptopiku, a właściwie na ekraniku hehe

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl