Ulice

07.07.2017 12:50 były utrudnienia

Modlińska: dwie osoby ranne
w zderzeniu pięciu samochodów

SERWISY:

Karambol pięciu samochodów na Modlińskiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Przyrzecze. - Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala - powiedziała Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.

Pierwszą informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24. "Dachowanie i zderzenie w sumie pięciu aut. Karetka zabrała rannego, straż pożarna na miejscu zdarzenia oraz kilka jednostek policji" - napisała Edyta, Reporterka 24.

Policja potwierdziła informacje. - Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godzinie 9.26. Zderzyły się dwa volkswageny, skoda, alfa romeo i renault - powiedziała Jurkiewicz. - Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala - dodała.

Jak widzimy na nagraniu przesłanym przez Reporterkę 24, jedno auto dachowało.

Do około południa były utrudnienia w ruchu.

kw/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Koza

    zgłoś naruszenie odpowiedz 07.07.2017 13:23 ~Koza

    Przejazd policyjnej kolumny motocykli nie miał z tym nic wspólnego? Kolumna dojeżdżała do skrzyżowania w momencie zdarzenia, nie widziałem, czy wjechali na czerwonym, czy zatrzymali się już do zdarzenia.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl