Ulice

13.03.2012 17:45 Modlińska/Kowalczyka

Modlińska bez świateł.
Policja pomagała kierowcom

SERWISY:

Nie działają światła u zbiegu Modlińskiej i Kowalczyka. Samochód osobowy staranował skrzynkę ze sterownikami sygnalizacji. Naprawa może potrwać do rana. W popołudniowym szczycie ruchem kierowali policjanci.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.00 na ważnym białołęckim skrzyżowaniu. - Kierująca samochodem osobowym straciła kontrolę nad pojazdem i wpadła na skrzynkę, w której znajdują się urządzenia sterujące sygnalizacją - relacjonuje Zieliński. - Kobieta trafiła do szpitala. Na całym skrzyżowaniu nie ma świateł - dodaje.

- Najpierw RWE musi naprawić szafę elektryczną, Później trzeba będzie wymienić szafę sterującą. Naprawa może potrwać nawet 12 godzin - informuje Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.

W popołudniowym szczycie komunikacyjnym na miejscu kierowcom pomagali policjanci.

mz/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • radzio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 22:50 ~radzio

  Aleeeeeeeeeeeeeeeee urwałłłłłłłłłłłł ;) hehehehe

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 21:09 ~kierowca

  masakra co tam sie działo. 2 policjantow przekazuje sobie latarke (bo maja tylko jedna sztuke). jadąc na północ policja zatrzymuje ruch za skrzyzowaniem przed pasami, co chwila pisk opon bo nikt sie takie rozwiązania nie spodziewa i nagłe hamowanie. /di tego przez to ze auta sa zatrzymywane za skrzyzowaniem przed pasami, blokowane jest cale skrzyzowanie. Czy ci policjanci przeszli jakiekolwiek szkolenie z kierowania ruchem?

 • Gruby_warszawiak_z_wasem_

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 20:19 ~Gruby_wars…

  to LLU był przeprowadzają sabotaż na mieszkańcach białoleki

 • biały

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 19:51 ~biały

  Te kto zostawił skrzynkę ze sterownikami nie wiedział że będzie ona zagrożeniem dla samochodów i ludzi.

 • Prowincja

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 18:53 ~Prowincja

  No a gzie jest najmądrzejszy po Gronkiewicz - Walt niejaki Galas. Pzrecież ten myślaćy inaczej ma 1001 + 1 rozwiązań na polepszenie komunikacji. Więc skąd te niestannie powracające korki. Czy dostrał za mało w nagrodzie od swojej szefowej a to za mało złupiula mieszkańców z przyjezdnymi.

 • ttt

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 18:36 ~ttt

  tam nie ma zakazu - powiem wiecej można skręcać w lewo w boczną drogę - nie wiem skąś ty jest, ale nauki chyba pobierał na wsi kombajnem, co nie mocarz?

  mocarz~mocarz

  w tym kiescu to norma tam nie wolno zwracac ale ludzie nie potrafia w lewo skrecic wiec daja w parwo i nawrót na zakazie :) ile tam juz dzwonow bylo i nic nikt sie nie nauczyl !!! słoje kurde!!!

 • KJS

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 18:31 ~KJS

  Gdzie ta statystyka w której to kobiety są lepszymi kierowcami i mniej wypadków powodują?
  Brawo dla Pani.

 • MazdFan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 17:58 ~MazdFan

  Korek jest mniejszy , tak mi sie wydaje , Policja dłuzej trzyma Modlińską w ruchu niz był czasomierz ustawiony na swiatłach :)

 • MazdFan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 17:58 ~MazdFan

  Korek jest mniejszy , tak mi sie wydaje , Policja dłuzej trzyma Modlińską w ruchu niz był czasomierz ustawiony na swiatłach :)

 • messer

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.03.2012 16:47 ~messer

  emes~emes

  Ubezpieczyciel powinien udowodnić, że takie uszkodzenia nie mogły powstać przy prędkości 50 km/h i nie wypłacić ani grosza.


  masa * predkosc. moze byc mala predkosc, jak jest duza masa i o duze zniszczenia nietrudno. vide ostatni wypadek kolejowy.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl