Ulice

05.05.2016 07:32 nocna akcja służb

Mężczyzna zginął na torach
w Pruszkowie

SERWISY:

Około 50-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg w okolicach stacji PKP Pruszków. Policja na razie nie zna jego tożsamości. Informację i nagranie z miejsca nocnej akcji służb na Kontakt 24 przysłał Reporter 24 Dectaros.

Pierwszą informację policja otrzymała około godziny 21.40.

- Około 50-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg - potwierdził dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. - Na razie nie znamy tożsamości tego człowieka - dodał.

- Do potrącenia doszło około kilometra od stacji PKP Pruszków. Mężczyznę potrącił pociąg, który jechał w kierunku Warszawy - wyjaśnił policjant. Jak precyzował, w miejscu wypadku nie ma przejścia i przejazdu przez torowisko.

 

CZYTAJ WIĘCEJ NA KONTAKT24.TVN24.PL

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • sarkastyczny

    zgłoś naruszenie odpowiedz 05.05.2016 11:18 ~sarkastyczny

    Ale jak to zginął??? Przecież to niechroniony uczestnik ruchu. Maszynista powinien zahamować i umożliwić bezpieczne zejście pieszego z torowiska.Wina maszynisty.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl