Ulice

25.01.2016 13:15 ciężki sprzęt na budowie

Łucka zamknięta do soboty

SERWISY:


Do soboty kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na Łuckiej. W nocy z niedzieli na poniedziałek ulica została częściowo wyłączona ruchu.

O problemach poinformował nas na warszawa@tvn.pl Kacper. "W nocy ustawiono znaki i wyłączono część ulicy z ruchu. Barierki ustawiono na wysokości numeru 11. Nie można nią przejechać od Wroniej do Żelaznej" - napisał.

W poniedziałek rano na miejsce pojechał nasz reporter. - Faktycznie, ulica na odcinku około 80 metrów została wyłączona z ruchu. Na zamknięty odcinek mogą wjechać tylko pojazdy budowy - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

O utrudnienia zapytaliśmy dzielnicę. - Ulica została częściowo wyłączona z ruchu w związku z dojazdem ciężkiego sprzętu na pobliską budowę. Utrudnienia potrwają do soboty - powiedziała nam Kamila Bitner z urzędu dzielnicy Wola.

su/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl