Ulice

19.07.2018 11:51 jedna osoba w szpitalu

Laweta wjechała w trzy auta osobowe. Kolejny wypadek na obwodnicy

SERWISY:

- Na trasie S2, nad ulicą Warszawską, laweta zderzyła się z trzema innymi samochodami osobowymi - informował nasz reporter. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło chwilę przed godziną 11. - Duża laweta uderzyła w opla i dwa volkswageny na estońskich numerach - opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Jak dodawał, laweta była pusta, nie przewoziła samochodów.

Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji potwierdziła zdarzenie. - Zgłoszenie dostaliśmy o godzinie 10.57. Jedna osoba trafiła do szpitala, to kierowca opla - mówiła.

Utrudnienia

Były utrudnienia w ruchu. - Przejezdne są dwa pasy w kierunku Puławskiej. Zablokowany natomiast jeden zwykły pas i jeden awaryjny - opisywał nasz reporter.

 

W czwartek rano kilkaset metrów dalej - też na trasie S2 w kierunku Puławskiej - doszło do zderzenia dwóch aut. Jedno z nich dachowało, trasa przez kilkadziesiąt minut była zablokowana. Z kolei na A2 samochód ciężarowy uderzył w barierki, co spowodowało duże utrudnienia w stronę Poznania.

 

kw

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl