Ulice

17.05.2018 18:55 Na żołnierskiej

Korek po wypadku. Kilometr w 40 minut, objazd puszczony nieczynną drogą

SERWISY:

Na ulicy Żołnierskiej doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych i ciężarowego. Zderzenie powodowało ogromne utrudnienia w ruchu.

Samochody zderzyły się na odcinku jezdni między ulicami Marsa a Strażacką około godziny 17.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód ciężarowy wjechał w cztery auta osobowe, które stały w korku, który utworzył się w kierunku ulicy Strażackiej - poinformowała Monika Brodowska z Komendy Stołecznej Policji.

I dodała, że trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Na miejscu oprócz policji pracowały dwa zastępy straży pożarnej - Nikt z pasażerów nie był zakleszczony, więc nie było konieczności wykonywania dostępu - mówił Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Korek w kierunku Zielonki

Dojazd do Rembertowa i Zielonki był kilkukrotnie dłuższy niż zwykle. - Wypadek zablokował przejazd Żołnierską, a to spowodowało gigantyczne korki, które zaczynają się na Trasie Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. Przejazd z Ostrobramskiej do ronda turbinowego na Marsa zajął mi 40 minut, a to tylko niespełna kilometr. A przede mną jest nadal korek - relacjonował Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.

- Policjanci zdecydowali się pokierować samochody na objazdy nowo wybudowanym odcinkiem jezdni, który nie został jeszcze oddany do użytku - dodał Węgrzynowicz.

kk/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • o_rany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 10:53 ~o_rany

  "Dziennikarzu" dlaczego zdjęcia samochodów stojących w korku są z zupełnie innego miejsca? Czyżby w okolicy zdarzenia nie było takiego korka żeby zbudować dramaturgię artykułu?

 • Miki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 10:01 ~Miki

  No i któryś z Panów mundurowych za to beknie. Wracałem 0 20:30 do domu. Jechałem od strony zielonki w kierunku anina i nadal ruch był puszczony zamkniętym odcinkiem. Dojechałem do nieoznakowanego skrzyżowania i czekałem na zielone światło na sygnalizatorze umiejscowionym na drugiej zamkniętej chwilowo nitce. Ale w pewnym momencie z prawego pasa wcisną mi się jakiś "cfaniak" i stał przede mną. Nagle ruszył gdyż auta jadące z lewej strony się atrzymały. Nie przewidział tylko ze z prawej strony mają dłuższy lewoskręt i wpadł pod rozpędzoną babkę. Jego wina lecz może się zacząc sądzić że nieoznakowane skrzyżowanie, droga wyłaczona z ruchu i kobieta długo poczeka sobie na odszkodowanie.

 • Michał800

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 09:51 Michał800

  A rowerkiem kilka minut.

 • maniak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 09:01 ~maniak

  Maniek~Maniek

  Szybciej, sprytniej, cwaniej, jak te zawalidrogi jadą, dlaczego jadą tak wolno, ja to umiem jeździć, jeszcze jednego wyprzedzę, mam świetny samochód, przed tamtego zdążę się wcisnąć, zdążę na późnym żółtym, bęc, policja, korek, karetka, szpital, ubezpieczyciel i większa składka, warsztat, kpiny kolegów, szyderstwa znajomych, obciach wśród rodziny, zanik libido, szukanie zastępstwa przez współmałżonka, ciosanie kołków na głowie, niska samoocena i frustracje.......

  teraz zmień większość określeń w swoim tekście na ich antynomie i otrzymując tym samym drugi koniec skali pomyśl ze przeciętny podróżujący samochodem z punktu A do B jest gdzieś pośrodku.Jest taka sama ilość wariatów,jak i wszelkiego rodzaju drogowych ofiar losu.Jak chcę się przemieszczać sprawnie to zostaje mi rower czy samolot?

 • maniak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 08:48 ~maniak


  Cef~Cef

  Znowu ciezarowy zrobil sobie poligon na jezdniach. Kolejny dzien gdy duzy mobil robi blokade miasta. Czas chyba podjac dzialanie i zaczac respektowac zakaz wjazdu dla ciezarowych.
  Obiektywny~Obiektywny

  Daleki jestem od bronienia tego kierowcy. Zawinił, to poniesie karę.
  Ale obiektywizm każe zauważyć, że znacznie częściej kolizje i wypadki samych osobówek korkuj ą to miasto, niż te z udziałem samochodów ciężarowych.
  To może czas ograniczyć ilość osobówek, które jeżdżą po Warszawie?
  Kiedyś w Paryżu było takie rozwiązanie. Jednego dnia jeździły te z ostatnią cyfrą parzystą, drugiego z nieparzystą.

  to nawet działało i to nie najgorzej,ludzie się organizowali żeby jeździć na zmianę.Ale co ciekawe,byłem zwiedzać w lato 2015(już po wakacjach) i Paryż nie jest zakorkowany prawie wcale,tam jest cały dzień tak jak w Warszawie między 10 a 14...może ciut ciaśniej,ale nie byłe w stanie wyodrębnić wyraźnych "godzin szczytu".

 • Boom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 08:35 ~Boom

  zyga~zyga

  Wprowadzic MAKSYMALNE, WIELKIE, GIGANTYCZNE mandaty za spowodowanie kolizji/wypadku na trasach szybkiego ruchu, autostradach, obwodnicach ect!!! Wielkie znaczy minimum 10.000zl !!!
  I zaraz sie barany naucza jezdzic....


  Możesz sobie wprowadzać nawet 1 mln zł, ale to i tak nie spowoduje pojawienia się tam policji i zaprowadzenia porządku. Brak patroli i bezkarność piratów zajeżdżających drogę i spychających z jezdni powodują m.in. każdego korki na S8. Kierowcy najwyraźniej nie mają absolutnie pojęcia co to jest droga szybkiego ruchu i jak się na niej zachowywać. A policji brak.

 • Driver

  zgłoś naruszenie odpowiedz 18.05.2018 07:49 ~Driver


  Cef~Cef

  Znowu ciezarowy zrobil sobie poligon na jezdniach. Kolejny dzien gdy duzy mobil robi blokade miasta. Czas chyba podjac dzialanie i zaczac respektowac zakaz wjazdu dla ciezarowych.
  Obiektywny~Obiektywny

  Daleki jestem od bronienia tego kierowcy. Zawinił, to poniesie karę.
  Ale obiektywizm każe zauważyć, że znacznie częściej kolizje i wypadki samych osobówek korkuj ą to miasto, niż te z udziałem samochodów ciężarowych.
  To może czas ograniczyć ilość osobówek, które jeżdżą po Warszawie?
  Kiedyś w Paryżu było takie rozwiązanie. Jednego dnia jeździły te z ostatnią cyfrą parzystą, drugiego z nieparzystą.

  Tak, w Paryżu można tak zrobić - ale najpierw porównaj siatkę metra warszawskiego i paryskiego...

 • jestem zalogowany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2018 23:59 ~jestem zalogowany

  Dlaczego bedac zalogowanym musze tu wprowadzac te dane nizej????

 • jestem zalogowany

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2018 23:58 ~jestem zalogowany

  Chcialbym wiedziec, co spowodowalo, ze moj komentarz o tym, ze kazdy idiota ktory spowodowal kolizje/wypadek na obwodnicy/trasie szybkiego ruchu/autostradzie powinien dostac mandat minumum 10.000zlotych???!!!

 • ktoś o 23_53

  zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2018 23:53 ~ktoś o 23_53

  Wszystko pięknie - tylko dlaczego pisząc o wypadku na Żołnierskiej pokazujecie zdjęcie z Trasy Siekierkowskiej czyli alei Wieniawy-Długoszowskiego przed rondem Mościckiego?

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Samotne auto pośród błękitu. "Trudno komentować głupotę"

Elegancki samochód osobowy stojący samotnie pośrodku wielkiej plamy błękitu wypatrzył jeden z naszych czytelników. Wysłał zdjęcia na Kontakt 24. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl