Ulice

27.11.2010 07:30 ulica oddana do użytku

Koniec problemów na Estrady

SERWISY:

 

W sobotę rano ulica Estrady będzie otwarta - zapewniał w piątek Zarząd Dróg Miejskich. Zostanie wznowiony ruch samochodów i linii autobusowych.

Ulica jest już wyremontowana. Została położona nowa nawierzchnia, ustawiono znaki. Droga ma też zainstalowane nowe odwodnienie. To duża ulga dla mieszkańców, którzy poważnie odczuli remont.  

Zamknięta droga sprawiała wiele kłopotów, zwłaszcza uczniom, którzy mieli utrudniony dojazd do szkoły podstawowej.

ZDM: nie koniec problemów

Mimo oddania Estrady do użytku, ZDM ostrzega, że przywrócenie ulicy do ruchu nie rozwiązuje kłopotów drogowych w tamtym rejonie. Nadal będą wykonywane roboty w obrębie zachodniej części skrzyżowania ulic Estrady, Arkuszowej i 3 Maja w Mościskach.

W związku z tym będzie obowiązywać zakaz skrętu (w zależności od relacji w prawo lub lewo) z ulicy Estrady w 3 Maja oraz zakaz jazdy na wprost przez skrzyżowanie w relacji Arkuszowa - 3 Maja.

Kierowcy muszą się przygotować na objazd ulicami: 3 Maja - ul. generała Władysława Sikorskiego - ul. Ekologiczna - ul. Estrady w lewo do Arkuszowej lub w prawo do Radiowej.

Ruch na skrzyżowaniu zostanie przywrócony w niedzielę przed północą.

aq

 

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • z bielan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 28.11.2010 22:05 ~z bielan

  nie jest prawdą że przywrócono kursowanie autobusów. ZTM usunęła ze strony informacje o zmianie trasy ale linia 110 nie wróciła na stałą trasę i jak powiedziano mi w infolinii "nowa droga ma tyle dziur że nie wiadomo kiedy autobusy tam wrócą". może jeszcze nie czas na ogłaszanie sukcesu.

 • ~~

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2010 11:06 ~~~

  no to jakoś mało rozgarnięty jesteś. Jechać aż od Trasy AK, gdzie zaczyna się Żoliborz, jak po drodze jest przynajmniej 5 innych możliwości dojazdu. A ten kierujący fordem na zdjęciu powinien zostać ukarany za jazdę po chodniku.

 • Mietek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2010 10:48 ~Mietek

  Mi Tam radio mówiło ze już we wtorek było wielkie otwarcie, a w korku jak stałem tak stałem.

 • acdc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 27.11.2010 09:00 ~acdc

  No nareście niemuszę z Babic do Łomianek przez Żoloborz jeździć

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl