Ulice

21.04.2011 18:12 Robotnicy ruszyli do pracy

Koniec odcinka specjalnego? Łatają dziury na Jagielskiej

SERWISY:

Głębokie dziury, stojąca woda i mieszkańcy spacerujący w kaloszach. Gdy kilka dni temu pokazaliśmy ursynowskim urzędnikom jak wygląda ulica Jagielska, twierdzili że jej remont zacznie się najwcześniej w czerwcu. Tymczasem dwa dni później rozpoczęli naprawę.

Po alarmującym liście od internautki, we wtorek napisaliśmy o "odcinku specjalnym Jagielska". Porównanie do rajdów nie wzięło się znikąd. Kierowcy musieli mierzyć się z głębokimi dziurami, w których stała woda. - Dziury są tak głębokie że wpada w nie 1/3 koła- pisała intrenatutaka Ola.

Wcale nie lepiej mają piesi, wzdłuż ulicy muszą chodzić w kaloszach.

Jeszcze dwa dni temu władze dzielnicy przekonywały, że na szybki remont nie można liczyć. Tymczasem w czwartek na Jagielskiej zjawili się robotnicy. Jak się dowiedzieliśmy, łatają dziury, żeby samochody nie tarły podwoziem o nawierzchnię.

Władze dzielnicy zaznaczają, że nie są to ostateczne prace. - Docelowy remont odbędzie się w czerwcu. Planowane jest podniesienie nawierzchni i krawężników, a także wybudowanie nowych chodników - wylicza Bittel. - Prawdopodobnie zbudowany zostanie także rów melioracyjny, w celu odwodnienia ulicy – dodaje.

 

Jagielską zajęliśmy się po mailu wysłnym na warszawa@tvn.pl przez internautkę Olę.

O podobnych sprawach informujcie nas pisząc na warszawa@tvn.pl, kontakt24@tvn.pl lub publikując artykuły na swoich profilach na tvnwarszawa.pl lub kontakt24.tvn.pl.

su/ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • zag

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.04.2011 08:39 ~zag

  Czy zawsze trzeba sprawę podawać w mediach, żeby urzędnicy zauważyli które drogi wymagają natychmiastowej naprawy ( nawet nie generalnego remontu) ?
  Co na to szefowie, którym podlegają leniwi urzędnicy , którzy powinni wiosną ruszyć w miasto i trochę przyjrzeć się nadzorowanym okolicom.

 • mnieeetek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.04.2011 08:31 ~mnieeetek

  POKAŻCIE DROGĘ Z PRUSZKOWA DO OŻAROWA !!!! KAŻDE AUTO KTÓRE TAM PRZEJEŻDA BEZ SZWANKU POWINNO AUTOMATYCZNIE MIEĆ PRZEDŁUŻONE BADANIE OKRESOWE ;-)

 • Szczwany LiS

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.04.2011 01:14 ~Szczwany LiS

  do Telewidza:Nigdy?:P

 • stop - LLU

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 20:34 ~stop - LLU

  no i jak tam llulki - zazdrościcie stolicy??

 • iop

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 20:23 ~iop

  do ~Zygzak
  może urzędnicy myśleli że jest, bo tvnwarszawa ciągle "nadaje"...

 • Zygzak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 19:43 ~Zygzak

  Do telewidz: Właśnie się zmieniło :). Tego tematu nie było w telewizji.

 • ~Telewidz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.04.2011 18:52 ~~Telewidz

  U nas w Polsce tak niestety jest, że abo kto ktokolwiek ruszył palcem i wziął się za robotę, to trzeba to wpierw pokazać w telewizji. Inaczej nic z tego. Ciekawy jestem kiedy to się zmieni.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl