Ulice

29.06.2017 17:53 NA BIELANACH I ŻOLIBORZU

Konary na Wisłostradzie

SERWISY:

 

Kilka drzew runęło na Wisłostradę. Jedno wiatr połamał na wysokości Lasu Bielańskiego, kolejne na wysokości mostu Gdańskiego. Jak relacjonował nasz reporter, zablokowane były dwa pasy ruchu w kierunku centrum miasta.

Reporter tvnwarszawa.pl był na wysokości mostu Północnego. - Na wysokości Lasu Bielańskiego, wiatr połamał drzewa, które runęły na estakady Wisłostrady. Są duże utrudnienia w kierunku centrum miasta - mówił Mateusz Szmelter.

Straż pożarna prowadziła działania w tym miejscu. - Wysłaliśmy tam dwa zastępy. Sytuacja jest skomplikowana, bo musimy wykorzystać drabinę do usunięcia tego drzewa - poinformował kapitan Tomasz Cisek ze stołecznej straży pożarnej.

Z kolei na Kontakt24 dostaliśmy film na którym widać drzewa zawalone na jezdnię Wisłostrady tuż za mostem Gdańskim.

md

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Maria

    zgłoś naruszenie odpowiedz 29.06.2017 16:05 ~Maria

    W żadnym kraju przy drogach nie ma drzew , Jak zaczną ludzie skarżyć i procesować się z miastem w podobnych przypadkach to może ludzie zrozumieją że to jest niebezpiecznie

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl