Ulice

21.02.2012 14:21 utrudnienia dla pasażerów

Kolizja zatrzymała tramwaje

SERWISY:

Kolizja dwóch samochodów i tramwaju na pl. Zbawiciela. Przez prawie pół godziny nie jeździły składy. Informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

- Mamy informacje o kolizji dwóch samochodów i tramwaju - informuje Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji. - Nasi funkcjonariusze są w drodze. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - dodaje.

- O godz. 13.35 zderzyły się dwa samchody. W wyniku kolizji jeden z samochodów uderzył w tramwaj linii 15 - dodaje Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich. - Do 14.00 wstrzymany był ruch tramwajowy na ul. Marszałkowskiej w stronę centrum - dodaje.

su/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • bazar

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.02.2012 10:04 ~bazar

  Taki pojazd ratowniczy chyba UNIMOG czy ktoś
  go widział w akcji , jak sobie radzi

 • cac

  zgłoś naruszenie odpowiedz 22.02.2012 09:01 ~cac

  Kierowca (kobieta, z jakiegoś BLL) uderzył w słupki dwa razy (koło banku) potem na wysokich obrotach wbiła się w tramwaj, kasując zółty słupek sygnalizacyjny. Nie widziałem od początku kto zawinił. Prawdopodobnie babeczka się czegoś wystraszyła i pomyliła gaz z hamulcem. Ten drugi też jakiś przyjezdny. Jeżdzą po prostej ze wsi do wsi albo z miasteczka do miasteczka to ich rondo na Pl. Zbawiciela przerosło.

 • edek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.02.2012 15:03 ~edek

  rodowita sierota!

 • Kaczy

  zgłoś naruszenie odpowiedz 21.02.2012 14:45 ~Kaczy

  sieroty...

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl