Ulice

24.11.2010 12:13 Dwa busy zderzyły się przy Popiełuszki

Kolizja z wywrotką na Żoliborzu

SERWISY:

Kolizja dwóch busów zakończyła się wywrotką jednego z pojazdów. Utrudniony był ruch w kierunku Bielan.

Do zderzenia doszło u zbiegu ulic Słowackiego i Popiełuszki. Prowadzący busa o zagranicznej rejestracji zawracał w niedozwolonym miejscu. Podczas tego manewru uderzył w niego jadący prawidłowo kierowca drugiego busa. Jeden z pojazdów przewrócił się na bok.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu w kierunku Bielan. Przez pewien czas zablokowane były dwa pasy ulicy Słowackiego.

Po godz. 12.00 służby postawiły przewrócony samochód na koła i odblokowały ulicę.

js

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • MIESZKANIEC Popiełuszki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 22:53 ~MIESZKANIE…

  Jeżdżę na co dzień po tym skrzyżowaniu. Tragedia. Ludzie na zakazie skrętu w prawo jadą właśnie w prawo od strony Arkadii. Powinno się coś zrobić z tym skrzyżowaniem. Podwójna ciągłą, nie stanowi tu dla kierowców problemu. Pomimo wielokrotnych kontroli policji, nic się nie zmienia.
  Uwaga! Nieoznakowany radiowóz zatrzymuje auta zaraz za skrzyżowaniem, zakazem skrętu w prawo. codziennie ok. 8-9 rano. :)
  Pozdrawiam.

 • By-ba

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 19:39 ~By-ba

  99% procent kierowców to tępe buraki. Tak się zapatrzyli na akcję strażaków że przejechać się nie dało (tylko jeden pas był wolny). Jak się nie pomaga to warto przynajmniej nie przeszkadzać

 • mmm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 16:17 ~mmm

  hehe, wystawiacie sobie sami świadectwo, nikt Wam nie musi pomagać w ośmieszaniu się, prawdziwy Warszawianin w ten sposób się nie zachowuje, ma klasę, tylko właśnie pseudo warszawiaki jak Wy, których rodzice i dziadkowie jeszcze krowy paśli są zakałą tego miasta. Przez takich jak wy są postrzegani w całej Polsce jako zarozumiali krawaciarze.

  Na szczęście ja się takimi nie otaczam, znam prawdziwych mieszkańców Warszawy i nie są takimi burakami jak Wy. Buractwo z was wyłazi na każdym kroku. Naprawdę mi was żal.

 • WE

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 15:28 ~WE

  uderz w stół a nożyce się odezwą :) burki jedne będą się teraz odgryzać :) Niestety burkami zostaniecie :)

 • mmm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 15:03 ~mmm

  Ludzi, jesteście beznadziejni, do roboty byście się wzięli, a nie siedzicie na utrzymaniu rodziców w komunalnym mieszkanku i wielkich warszawiaków przez internet rżniecie

  albo kolejny co pomieszkał w stolicy 2 dni z dzisiejszym, a że przerejestrował sobie samochód na WF czy WE to się za lepszego ma:D Żal mi was

  żenada

  p.s. jak jesteście tacy głupi, że dla rejestracji warszawskiej chcecie płacić dwa razy takie składki wasza sprawa, ale naucz się jeden z drugim, że rejestracja nie czyni miastowego, wieśniactwo to stan umysłu a nie kwestia pochodzenia, można mieszkać całe życie w NY przykładowo a być wsiurem

  leczcie sobie dalej kompleksy, WARSZAWIAKI za dychę:D

 • Anty-Przyjezdny

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 14:42 ~Anty-Przyjezdny

  Przyjezdni... Kiedy to się skończy w końcu ? Zakaz wjazdu dla szrotów z ,, egzotyczną " rejestracją ! Albo WINIETY !!

 • dda

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 14:40 ~dda

  Gdzie ta wywrotka?
  W artykule mowa jest o dostawczym i busie.

 • MT

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 14:16 ~MT

  ja nie wiem gdzie Ty tu LLU widzisz

 • Nik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 14:15 ~Nik

  w artykule jest na "zagranicznych rejestacjach" LLU (Łuków) to już jest za granicą... typowe myślenie o ścianie wschodniej napływowego warszawiaka z centralnej polski... a Poznań to też zagranica tylko ta lepsza??

 • litania

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.11.2010 14:14 ~litania

  Przecież to litewski bus pajacu

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl