Ulice

11.09.2017 21:53 w kierunku centrum

Kolizja tira na S8.
Uszkodzone ekrany

SERWISY:

Tir zderzył się z samochodem osobowym na S8. Uszkodzone zostały też ekrany oddzielające jezdnie.

Do kolizji doszło na wysokości ulicy Głębockiej, na jezdni w kierunku centrum. - Tir zderzył się z osobowym oplem. Nikomu nic się nie stało - mówi Ewa Sitkiewicz z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodaje, reporter tvnwarszawa.pl, z tira wycieka paliwo. Na Trasę Toruńską przyjechali strażacy, żeby zabezpieczyć miejsce zdarzenia.

- Prawdopodobnie po zderzeniu, samochód ciężarowy obrócił się i stanął tyłem do kierunku jazdy - zaznacza Zieliński.

Tworzą się korki w kierunku centrum.

 

ran/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • antek misiewicz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 17:44 ~antek misiewicz

  Nakaz jazdy tylko prawym pasem i zakaz wyprzedzania. Od Marek do Łodzi.

 • zzx

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 16:51 ~zzx

  Witold~Witold

  Jak oni jeżdzą. To dla nich buduje się autostrady i drogi szybkiego ruchu. Ruch pojazdów osobowych, to tak przy okazji. Tiry na tory.

  skoro dla nas "tirów" buduje sie drogi szybkiego ruchu i autostrady to wytłumacz dlaczego w warszawie obowiązuje zakaz godzinowy na tych drogach?

 • Ola

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 13:48 ~Ola

  Jak oni będą tak jeździć to niedługo z tych ekranów nic nie zostanie!

 • niewiem

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 13:20 ~niewiem

  Jak to się mogło stać? SMSa pisał?

 • Boom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 12:30 ~Boom

  zainteresowany~zainteresowany

  ponad 365 wypadkow w ciagu roku daje do myslenia. czy nie mozna jakos przebudowac tej trasy? codziennie sie cos dzieje..


  Niby jak przebudować skoro ludzie po prostu nie potrafią jeździć na drogach szybkiego ruchu?

 • Jan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 11:33 ~Jan

  Polskie drogi są przeładowane tirami. Jak długo jeszcze.

 • guiguigui

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 09:01 ~guiguigui

  zainteresowany~zainteresowany

  ponad 365 wypadkow w ciagu roku daje do myslenia. czy nie mozna jakos przebudowac tej trasy? codziennie sie cos dzieje..


  W roku jest 365 dni. Codziennie dochodzi do wypadków na S8 i S2. Często jest to kilka wypadków w ciągu dnia.
  Myślę, że zdrowo nie doszacowałeś. Jeśli zsumujemy wypadki i kolizje to rocznie napisanie o 1000 zdarzeń nie będzie wielką przesadą.

 • Dosia125

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 09:00 ~Dosia125

  komentujący czepiają się TIR-ów. a to właśnie osobowi jeżdżą byle jak. Codziennie jeżdżę trasą AK i widzę tych "miszczów kierownicy", których pojęcie o kierowaniu samochodem jest nikłe, a brak wyobraźni skutkuje codziennymi wypadkami na trasie.

 • iza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 08:18 ~iza

  zlikwidować ekrany, atakują kierowców

 • piso cholik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 12.09.2017 08:13 piso cholik

  byłoniebyło~byłoniebyło

  Codziennie na S8 i S2 widać to samo. Bezpiecznie jest jedynie jak jest totalny korek. Wtedy co prawda dochodzi do najechań na poprzedzający samochód kiedy półmózgi patrzą w fejsa na telefonie, ale nikt raczej nie jest ranny.
  Tymczasem gdy trasa jest w miarę pusta to środkowym pasem ciągnie się kolumna aut, a prawy pusty. Pomimo, że przepisy wyraźnie mówią w takiej sytuacji o obowiązku jazdy prawym pasem, a środkowym dopiero gdy prawy jest zajęty i wyprzedzamy samochód nim jadący.
  Druga sprawa - odstępy. Ludzie jadą szybko nie zachowując żadnego odstępu od poprzedzającego auta. Co z tego, że można tu jechać 120 jak jadąc 100 i nie zostawiając tak zwanego "dwu sekundowego odstępu" nie mamy szans wyhamować?
  Trzecia sprawa - wspomniane hamowanie. Czemu służy hamowanie na lewym pasie do zera? Oczywiście histerycznemu zjazdowi na prawy, żeby skręcić. Codziennie widzę te same auta robiące taki manewr. Wiec nie chodzi o nieznajomość drogi. Naprawdę tak ciężko zająć prawy pas i delikatnie zwolnić kilkaset metrów wcześniej?
  Czwarta sprawa - kierunkowskazy! Dlaczego większość ich nie używa? Współczesne samochody mają LEDy! One prawie nie zużywają prądu i się nie przepalają! Czemu oszczędzacie?
  Sprawa piąta - włączanie się do ruchu. Macie te wszystkie nowoczesne auta, z doładowaniem i wysokim momentem obrotowym. Czy naprawdę przerasta was rozpędzenie się i płynne włączenie do ruchu? Pas włączania jest długi, to czemu nie dajecie rady i się zatrzymujecie na jego końcu? Albo wjeżdżacie nie patrząc (i często bez kierunkowskazu) z prędkością 50 kiedy kolumna aut jedzie dwa razy szybciej?
  To tylko kila grzechów, ale gdybyście się wzięli za siebie i przestrzegali przepisów w powyższym zakresie, wypadków na obwodnicy by było kilka procent tego co teraz!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Otworzył klapę i poszedł. Wrócił, zamknął ją i pojechał

Otworzył klapę i poszedł. Wrócił, zamknął ją i pojechał

Czasami samochody się psują i odmawiają posłuszeństwa - wiadomo. Najczęściej zepsute auta się naprawia i znowu można nimi jeździć. Niekiedy zdarza się,... WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl