Ulice

17.05.2016 09:49 Były utrudnienia w ruchu

Kolizja skody i tramwaju
na Marszałkowskiej

SERWISY:

Kolizja tramwaju linii 35 z samochodem osobowym. - Do zdarzenia doszło na Marszałkowskiej, między Wspólną i Żurawią, w kierunku centrum - informował reporter tvnwarszawa.pl. Przez kilkanaście minut wstrzymany był ruch tramwajowy.

- To była bardzo drobna kolizja skody i tramwaju. Nikt nie został poszkodowany. Na miejscu pojawili się tylko przedstawiciele Tramwajów Warszawskich. Nie było policji ani karetki pogotowia - mówi Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu. - Tramwaje stały w korku, który ciągnął się do placu Konstytucji. Chwilowo zablokowany był też pas jezdni znajdujący się najbliżej torowiska. Pozostałe były przejezdne, dlatego ruch samochodowy przebiegał bez problemów - dodaje Marcinczak.

Utrudnienia trwały przez kilkanaście minut. - Około 9.35 składy ponownie ruszyły - informuje Marcinczak.

kw/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • asdf

    zgłoś naruszenie odpowiedz 17.05.2016 12:26 ~asdf

    Hej, najgorsi kierowcy amatorzy, odczepcie się od tych tramwajów, bo ten tvn zaczyna być monotonny.

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl