Ulice

03.01.2017 13:36 ZDERZYŁY SIĘ TRZY SAMOCHODY

Kolizja radiowozu na Towarowej.
Nie działała sygnalizacja

SERWISY:

Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu Grzybowskiej i Towarowej. W kolizji uszkodzony został mercedes, fiat oraz radiowóz.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl, do zderzenia doszło na skrzyżowaniu, na którym nie działa sygnalizacja świetlna. - Z relacji świadków wynika, że mercedes uderzył w fiata. Ten odbił się i uderzył w radiowóz - dowiedział się Tomasz Zieliński.

Po kolizji zablokowany był prawy pas w kierunku alei Solidarności.

md/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • do Rysiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 04.01.2017 10:09 ~do Rysiek

  Jak masz prawo jazdy, to je oddaj, póki jeszcze żyjesz. Z tego co wiem, to tramwaje nie jeżdżą Grzybowską, a ta jest póki co podporządkowaną w stosunku do Towarowej. Więc w jaki sposób tramwaje wymuszają pierwszeństwo? No chyba, że jaśnie pan rysiek wjeżdża na torowisko bez możliwości zjechania i czuje się urażony jak tramwaj dzwoni na niego.

 • John

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.01.2017 15:37 ~John

  Brakuje mi tylko informacji, że policjantów odwieziono do szpitala, gdzie stwierdzono niezdolność do pracy powyżej 7 dni :)

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.01.2017 15:09 ~kierowca

  nie życz drugiemu co Tobie niemiłe ! A za naprawę radiowozu to i Ty zapłacisz !

 • Rysiek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 03.01.2017 14:42 ~Rysiek

  I bardzo im tak - policjantom - dobrze. Od paru dni na tym skrzyżowaniu montowana jest nowa sygnalizacja świetlna a stara nie działa. Po zmroku jest ciemno jak w... nocy, bo nie wszystkie latarnie się palą, samochody jadą na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", tramwaje wymuszają pierwszeństwo, piesi przebiegają po pasach z duszą na ramieniu, ale żaden policyjny pies z kulawą nogą się tu nie pojawi, żeby pokierować ruchem chociażby w godzinach szczytu.
  Każdy przejeżdżający tędy radiowóz powinien mieć stłuczkę.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl