Ulice

15.07.2015 08:43 korki w stronę centrum

Kolizja przed mostem Poniatowskiego.
Duże utrudnienia na Wisłostradzie

SERWISY:

Na jezdni Wisłostrady w stronę Mokotowa, około 50 metrów przed mostem Poniatowskiego doszło do kolizji trzech samochodów osobowych. Jedno z aut blokowało prawy pas. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Jedno z uszkodzonych aut blokowało prawy skrajny pas ruchu. – Nie da się przesunąć na chodnik hybrydowej toyoty. Auto się zablokowało. Korek zaczyna się już na wysokości mostu Śląsko-Dąbrowskiego  – informował tuż po godzinie 8 rano Lech Marcinczak.

Zdarzenie potwierdza policja. - Około godziny 7.13 na Wisłostradzie na jezdni w kierunku Mokotowa zderzyły się trzy auta osobowe ford, toyota i skoda. Kierowcy byli trzeźwi - mówi Agnieszka Włodarska, z zespołu prasowego stołecznej policji.

Według informacji policji po godzinie 8.30 wszystkie samochody zostały zepchnięte na okoliczny parking i tam policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

W tym miejscu kierowcy jadący w kierunku Mokotowa mają do dyspozycji tylko dwa pasy ruchu. W związku z porannym szczytem komunikacyjnym w miejscu zdarzenia nadal mogą tworzyć się korki.

jb/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl