Ulice

15.04.2019 08:30 poranne utrudnienia

Kolizja po kolizji. Od rana korki na S8

SERWISY:


Poniedziałkowy poranek upływa pod znakiem utrudnień na trasie S8. Po zderzeniu dwóch aut, kierowcy jadący w stronę Poznania utknęli w kilkukilometrowym korku. W międzyczasie doszło tam do kolejnej kolizji.

Do pierwszej kolizji doszło na wysokości ulicy Powązkowskiej.

- Zderzyły się dwa samochody. Kierowcy obu aut byli trzeźwi - poinformowała Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji.

I dodała, że nikt nie został ranny.

"Duże natężenie ruchu"

Rozbite auta zablokowały lewy pas jezdni w kierunku Poznania. W porannym szczycie komunikacyjnym spowodowało to ogromne utrudnienia. Korek zaczyna się ponad osiem kilometrów przed miejscem kolizji - na wysokości ulicy Głębockiej.

Wcześniej również tworzyły się korki.

- Widocznie wraz z początkiem tygodnia jest duże natężenie ruchu, stąd korki i utrudnienia - relacjonuje Artur Węgrzynowicz.

Kolizja przy Łabiszyńskiej

Około godziny 8 doszło do kolejnego zderzenia. Tym razem w rejonie ulicy Łabiszyńskiej.

Jak poinformował Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji, również uczestniczyły w nim dwa auta. - Kierowcy byli trzeźwi, nikt nie został ranny - dodał.

Z informacji przekazanych nam przez dyżurnego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że w poniedziałkowy poranek służby zostały zawiadomione wyłącznie o tych dwóch kolizjach.

kk/ran

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • lizzz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 20:10 ~lizzz

  "- Widocznie wraz z początkiem tygodnia jest duże natężenie ruchu, stąd korki i utrudnienia - relacjonuje Artur Węgrzynowicz. " Mądry chłopak! Ja bym na CUS takiego nie wpadł. Fakty po faktach, kolizja po kolizji.

 • rsz

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 16:20 ~rsz

  madziu~madziu

  drogi Komentujący na Płońsk nie jedzie się trasą S8... tylko S7:)
  a jesli chodzi o to, jak jeżdżą "zamiejscowi" kierowcy to pewnie są różni i rożnie jeżdzą ale jak będziesz przejeżdżał następnym razem trasą s8 to spójrz proszę na jakich blachach ktoś siedzi Ci na ogonie?
  Czy to będą WWY i WPN czy WE, WJ itp. warszawskie numery.


  jedzie się S8 a następnie S7

 • madziu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 15:13 ~madziu

  drogi Komentujący na Płońsk nie jedzie się trasą S8... tylko S7:)
  a jesli chodzi o to, jak jeżdżą "zamiejscowi" kierowcy to pewnie są różni i rożnie jeżdzą ale jak będziesz przejeżdżał następnym razem trasą s8 to spójrz proszę na jakich blachach ktoś siedzi Ci na ogonie?
  Czy to będą WWY i WPN czy WE, WJ itp. warszawskie numery.

 • kolo

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 12:17 ~kolo

  Lubię poniedziałki na S8, bo to dzień eliminacji miszczów kierownicy. Potem przez jakiś czas jest spokojniej.

 • brawa brawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 11:03 ~brawa brawa

  "Lewy pas, Lewy pas, Lewy pas! Ty to znasz, Ty to znasz, Ty nim gnasz!" Taka przyśpiewka dla lewicujących pasowników, tzw "szybkich i bezpiecznych", albo "chłopcy zderzakowcy".

 • Gosia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 10:42 ~Gosia

  Do poniższych komentarzy.
  Powoli poniedziałek rano robi się podobny do piątku po południu. Z mojego doświadczenia wynika, że to dwa kierunki Płońsk i Wyszków spotyka się przy Wisłostradzie. Oni nie są przyzwyczajenie to takiego ruchu, nie włączają kierunkowskazów,nie patrzą czy można bezpiecznie włączyć się do ruchu. A wyjazd z Wwy uspokaja sie dopiero koło Czosnowa i Radzymina

 • werty

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 10:21 ~werty

  Gdy dojechałem do miejsca zdarzenia nie było tam żadnego z uszkodzonych pojazdów, a pas był zablokowany przez Policję, która dzielnie pilnowała kupki szkła i połamanych plastików. Brawo!

 • Ricki

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 10:16 ~Ricki

  Rolą służb jest szybkie przywrócenie płynności ruchu a nie blokowanie kolejnych pasów chaotyczną eskadrą radiowozów. Zwłaszcza, gdy nie ma rannych. Wówczas pojazdy powinny być sfotografowane i bezzwłocznie usunięte na pobocze. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy popatrzeć...

 • gargamel

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 10:13 ~gargamel

  Dzień bez kolizji na TT to dzień stracony. A jak kilka dni nie ma kolizji, to potem trzeba to nadrobić i jest ich kilka naraz :)

 • pphh14

  zgłoś naruszenie odpowiedz 15.04.2019 10:01 ~pphh14

  RACJA i POPIERAM !!!

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl