Ulice

24.04.2019 12:13 utrudnienia

Kolizja pięciu aut na moście Grota

SERWISY:


Pięć samochodów zderzyło się na trasie S8, na moście nad Wisłą. Jak relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl, utworzył się spory korek na jezdni tranzytowej w kierunku Poznania.

Do zderzenia doszło przed godziną 11.

- Nie mamy informacji o rannych, więc to kolizja - informuje Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

I dodaje, że zablokowany jest prawy pas tranzytu w kierunku ulicy Żoliborza i - dalej - autostrady A2.

Reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak podkreśla, że utworzył się ogromny korek. Zaczyna się mniej więcej na wysokości Ostródzkiej.


ran/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • AdUrbem

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 20:21 ~AdUrbem

  Tam korek jest zazwyczaj tylko w jedną strone. Czy nie sensowniej byłoby zrobić takie przejazdy by zamiast 5 i 5 było zawsze 7 i 3 z większą liczbą pasów ruchu w tą stronę gdzie jest większy ruch? Niech miasto zacznie myśleć o kierowcach

 • JakZYC

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 17:18 ~JakZYC

  Gdzie sa szybkie patrole do zamiatania wypadkow i kolizji na Toruńskiej, obiecane na czas budowy metra... Wczoraj 4 godziny kolizji, dzisiaj 4 godziny kolizji. Kłamcy kłamcy...

 • Maryla

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 16:00 ~Maryla

  Rozwiązanie to umieszczenie kamer co dwieście metrów. I wyłapie się te co się malują, gadają przez telefon, piszą SMSy.

 • ZUO

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 15:23 ~ZUO

  ktos~ktos

  odcinkowy pomiar prędkości i ograniczenie prędkości do 80km/h

  Do tego:
  1. Bezwzględny, egzekwowany przez policję, zakaz wjazdu aut ciężarowych w godzinach szczytu. Nie chcę czepiać się kierowców ciężarówek, bo łatwo nie mają, aczkolwiek jeżdżę tamtędy codziennie do pracy i praktycznie co stłuczka, kolizja, wypadek, to przy udziale ciężarówki.
  2. Bezwzględne kary za jazdę bus pasem. Czasami tak zapieprzają, że aż się boję o tych ludzi na przystanku. Przecież tam są kamery! Jaki problem odczytać numer rejestracyjny i wpakować mandat?
  3. Bezwzględne kary za zmianę pasa w miejscu niedozwolonym (linie ciągłe). W zasadzie to codzienność, wszyscy mają głęboko w D te linie. Tak więc albo niech się posypią mandaty albo te linie trzeba zlikwidować bo widziałem już nie jednego co jechał na pewniaka, że nikt drogi nie zajedzie, bo jest ciągła linia - błąd, zajedzie, i to z prawej jak i z lewej strony.
  4. Częstsze patrole/przejazdy oznakowanymi radiowozami i zatrzymywanie piratów drogowych. Policję widuję tam tylko jak już się auta do siebie przytulą. Może i są w wozach nieoznakowanych, ale tam jest potrzebny radiowóz co kilometr aby ludzie się opanowali!
  5. Wprowadzenie specjalnych zasad co do obsługi zdarzeń przez Policję. Mundurowi powinni mieć nakazane błyskawiczne usunięcie pojazdów z drogi, to powinien być ich priorytet! Tym czasem widuję leniwie chodzących panów z notesikiem i prowadzących jakieś dyskusje. Nakaz zjechania na pas awaryjny, ew. zepchnięcie auta i dopiero sobie gadać! A co do przebiegu zdarzenia, to wideo z monitoringu a nie dyskusje z kierowcami!
  6. A jak to nie pomoże, to ograniczenie do 50km/h + progi zwalniające co 100m.

 • zielony

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 14:18 ~zielony

  @ktos, odcinkowy pomiar prędkości jest zbędny, to nie prędkość jest problemem na S8. Zauważ, że większość zdarza się w godzinach szczytu gdzie srednia predkosc przejazdu nie przekracza 50kmh a jest to droga ekspresowa...

 • minipudzianek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 14:11 ~minipudzianek

  Już się bałem, że dziś będzie coś nie tak.

 • WWA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 14:03 ~WWA

  Dlatego lepiej wybrać ubera. Taniej, bezpieczniej, szybciej...

 • taxi driver

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 13:52 ~taxi driver

  Marek~Marek

  Znowu licencjonowany w akcji...Uczciwy i bezpieczny zapomniał paragonu ??? Czy wielki znawca Wwa że w nawigacje się zapatrzył ???


  Licencjionowany w eko taxi? Nie żartuj

 • Gruby3

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 13:51 ~Gruby3

  Nie predkosc jest problemem, ludzie nie potrafia zmieniac pasa a jak pasow jest wiecej niz 2 to juz glupieja doszczetnie. Nic sie z tym nie da zrobic

 • tgg

  zgłoś naruszenie odpowiedz 24.04.2019 13:02 ~tgg

  hahahhahahahahahhahahhahhahahaha....

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl