Ulice

20.02.2011 16:38 Straż i policja na miejscu

Kolizja na Witosa,
zablokowane dwa pasy

SERWISY:

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Witosa. Zablokowane są dwa pasy ruchu w kierunku Trasy Siekierkowskiej.

Toyota aygo i opel astra zderzyły się po próbie wymuszenia pierwszeństwa przez jednego z prowadzącycch. Na miejsce przyjechały straż pożarna, karetka pogotowia i policja.

Z jednego z uszkodzonych aut wyciekły płyny. Zablokowane są dwa pasy ulicy Witosa w kierunku Trasy Siekierkowskiej.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

 js/roody

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • ZNAWCA

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2011 23:43 ~ZNAWCA

  Po co tam policja??? Debile sami się eliminują! Mieszkam blisko. Nie ma dnia bez "dzwonu" z udziałem jadących na późnym pomarańczowym:) Rada dla wszystkich: NIE WJEŻDŻAJCIE NA SKRZYŻOWANIE, PÓKI NIE UPEWNICIE SIĘ, ŻE WSZYSCY NA PROSTOPADŁEJ JUŻ STOJĄ!!!

 • sawa

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2011 20:58 ~sawa

  To już jest n-ty wypadek na tym skrzyżowaniu! kolejny spowodowany przez przejeżdżających na czerwonym świetle. Policja, chociaż wie o tym, nigdy nie wystawia tam swoich stójkowych, żeby łapali i bez pardonu karali takich mądrych.
  Dziś wieczorem widziałam wielu kierowców mających w ... światła. Nawet autokar na radomskich numerach spokojnie przejechał skrzyżowanie Łopuszańska/Al. Krakowska. A za nim jeszcze dwa samochody - wszyscy jechali na palącym się już czerwonym.

 • jodan

  zgłoś naruszenie odpowiedz 20.02.2011 16:52 ~jodan

  jest i alfa

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl