Ulice

19.03.2018 08:58 ostre elementy na jezdni

Kolizja na rondzie ONZ.
Utrudnienia w centrum

SERWISY:

Na rondzie ONZ doszło do niewielkiej kolizji, która powoduje spore utrudnienia. Jak informuje nasz reporter, na jezdni leżą kawałki uszkodzonych samochodów. Policja blokowała półtora pasa ruchu, by nikt w nie nie wjechał.

- Radiowóz stoi na rondzie ONZ blokując półtora pasa Jana Pawła II w stronę Żoliborza i jeden pas Świętokrzyskiej w stronę Wisły. Na jezdni jest dużo szkła i ostrych elementów, więc policja zabezpiecza to miejsce, by inni kierowcy nie uszkodzili sobie samochodów - mówił Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Dodawał, że nikomu nic się nie stało.

Do kolizji doszło po godzinie 7. Zderzył się samochód osobowy, należący do Metra Warszawskiego z mercedesem. Pierwszy miał uszkodzony przód, drugi drzwi pasażera po prawej stronie.

- Informację dostaliśmy o 7.10. Na miejscu są jeszcze utrudnienia, głównie przez to, że trwa szczyt komunikacyjny - mówi tuż przed 9 Ewa Szymańska-Sitkiewicz ze stołecznej policji.

mś/r

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • wujek dobra rada

    zgłoś naruszenie odpowiedz 19.03.2018 11:26 ~wujek dobra rada

    przecież ta kolizja była przed 8.00 więc co robią tyle czasu na jezdni elementy uszkodzonych samochodów?
    piękny biały mercedes uszkodzony:-(

  • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

  • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl