Ulice

10.05.2019 15:51 przewoził inne auto

Kolizja na obwodnicy Janek. "Samochód dostawczy na boku"

SERWISY:


Samochód dostawczy przewrócił się na bok na obwodnicy Janek. Doszło do tego po zderzeniu z innym autem. Na jezdni w kierunku Warszawy utworzył się korek.

Do zderzenia doszło około godziny 15 na trasie S8, na wysokości miejscowości Puchały (powiat pruszkowski).

- 86-letni kierowca BMW uderzył w tył samochodu dostawczego marki Iveco, który w wyniku zderzenia przewrócił się na bok. Obaj kierowcy byli trzeźwi - poinformowała Karolina Kańka z pruszkowskiej policji.

I dodała, że na miejscu policjanci wyjaśniali okoliczności zderzenia. Wezwane zostało również pogotowie ratunkowe i straż pożarna.

- Jedna osoba została niegroźnie poszkodowana - mówił Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej. Jak przekazała nam Kańka, nie było jednak konieczności przewiezienia jej do szpitala.

Przewoził inny samochód

- Samochód dostawczy przewoził volkswagena golfa. Na miejscu zderzenia pierwsi pojawili się strażacy z OSP w Raszynie, którzy zabezpieczyli oba pojazdy i teren kolizji - przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Zablokowane były dwa pasy jezdni w kierunku Warszawy oraz pas dojazdowy do trasy S8. Ruch odbywał się wyłącznie lewym pasem. Jak precyzował Kroć, utrudnienia zaczynały się na ósmym kilometrze obwodnicy, na wysokości rzeki Raszynki.

- Możliwe, że konieczne będzie ściągnięcie dźwigu, który podniesie auto dostawcze. Utrudnienia mogą potrwać nawet około dwóch godzin - ostrzegała Kańka.

kk/b

Podziel się:

Bądź na bieżąco:

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl