Ulice

31.01.2018 20:00 przy rondzie Jazdy Polskiej

Kolizja na Kaczyńskiego.
"Drobna stłuczka, duże utrudnienia"

SERWISY:

Na ulicy Kaczyńskiego, czyli dawnej alei Armii Ludowej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikomu nic się nie stało, ale przez kilkadziesiąt minut kierowcy musieli się liczyć z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Kolizja miała miejsce przed rondem Jazdy Polskiej. - Samochody, które się zderzyły to ford i toyota. Wszystko wskazuje na to, że ford wjechał w tył toyoty, po czym odbił się i uderzył w barierki rozdzielające jezdnie - opisywał zaraz po zdarzeniu Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Nikomu nic się nie stało - dodał.

Na miejsce wezwano policję. 

- To drobna stłuczka, ale trzeba się przygotować na duże utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest lewy pas ruchu w kierunku Ochoty - precyzował Zieliński.

Po godzinie 20 nie było już utrudnień.

 

kw/pm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Maks

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 18:38 ~Maks

  Asia~Asia

  Jest ulica Lecha Kaczyńskiego, bo HGW i jej urzędnicy nie chcieli zdekomunizowac poprzedniej nazwy ulicy....
  A wystarczyło, aby HGW sama zmieniła nazwę z AL na np Aleja Piłsudskiego (była projektowana jeszcze za Prezydenta Starzyńskiego). No ale Ona wolała AL niz Piłsudskiego... no to teraz macie Kaczyńskiego.

  A co? AL w Powstaniu np. nie walczył? AL-owcy umierali gorzej, niż AK-owcy albo NSZ-owcy?

 • Asia

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 16:30 ~Asia

  Jest ulica Lecha Kaczyńskiego, bo HGW i jej urzędnicy nie chcieli zdekomunizowac poprzedniej nazwy ulicy....
  A wystarczyło, aby HGW sama zmieniła nazwę z AL na np Aleja Piłsudskiego (była projektowana jeszcze za Prezydenta Starzyńskiego). No ale Ona wolała AL niz Piłsudskiego... no to teraz macie Kaczyńskiego.

 • ATEISTA 666 666

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 16:28 ~ATEISTA 666 666

  TM66~TM66

  Nie ma w Warszawie ulicy kaczyńskiego. I wierzę, że nie będzie. Jest Armii Ludowej, zwana powszechnie Trasą Łazienkowską.


  Na razie podobno jest,ale też mam nadzieję,że tak owej nie będzie. Była ul. Armii Ludowej,jak i wiele innych,których nazwy nikomu nie przeszkadzały,a teraz raptownie za nasze pieniądze zmienili lub chcą zmienić nazwy nie których z nich,ale koszta poniosą mieszkańcy (wymiana dowodów) oraz firmy,sklepy itd. (pieczątki itp.)

 • ATEISTA 666 666

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 16:24 ~ATEISTA 666 666

  Ul.Kaczyńskiego? Pierwsze słyszę ! Armii Ludowej lub Trasa Łazienkowska, to i owszem, ale nie jakiegoś tam...

 • Deal

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 13:50 ~Deal
  Amanda~Amanda

  To jest ul. Armii Ludowej, zawsze tak się nazywała i koniec.

  Głosuję na PiS ale to jest gruba przesada.
  xzenon~xzenon


  Ahahaha. Miód na moje serce oglądać jak pisiaki się wreszcie zakiwują na śmierć :)) Wystarczy spokojnie czekać, a sami sobie zrobią kuku.

  A tak na marginesie PIS to jest partia politycznych złodziei, oszustów, hien i pasożytów. PRL wybudował tę trasę, a oni nazwali ją Lecha - szkoda że nie nazwali jego imieniem jakiegoś mostu czy trasy którą on wybudował - bo takiej nie ma! Tak samo po rządach PO jeżdżą po całym kraju i przecinają wstęgi nowych dróg i autostrad, albo podpisują z automatu na gotowe nowe kontrakty. PO wypracowała dobry stan gospodarki, a ci rozdają prezenty. Minister finansów - Mateusz Szczurek - za rządów PO w 2014 zaczął przygotowywać i opracowywać system uszczelnienia VAT, a ci na gotowe to przyjęli i teraz mówią że to oni uszczelnili. Kto na nich głosuje??? Chyba tylko taki sam społeczny "element" co tylko "dybie na czyjeś". Ciekawe kiedy wreszcie król okaże się nagi i wszyscy przejrzą wyraźnie czym jest ta pisowska wydmuszka...
  Deal~Deal

  Bzdura miesiąca!!! Brawo.

  PS. PiS miał w wyborach poparcie 40% głosujących, a w sondażach to poparcie tylko rośnie. Deal with it!
  Wybory~Wybory

  W których wyborach PiS miał 40% poparcia, w przyszłych ? Bo w tych, które ja opamiętam, miał zaledwie 18%, a idiotyczna ordynacja wyborcza sprawiła, że PiS dorwał się do władzy.

  Naucz się czytać. Napisałem "40$ głosujących". A jak już koniecznie chcesz dzielić przed dwa przez frekwencję, a rozumiem, że do tego pijesz, to PO+PSL+.N dostali RAZEM WZIĘCI mnie głosów niż samo PiS.

  Wygrajcie se wybory to będziecie rządzić, jak powiedział wasz idol Niesiołowski.

 • TM66

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 13:40 ~TM66

  Nie ma w Warszawie ulicy kaczyńskiego. I wierzę, że nie będzie. Jest Armii Ludowej, zwana powszechnie Trasą Łazienkowską.

 • warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 13:25 ~warszawiak

  Atro~Atro

  Niema takiej ulicy w Warszawie !!!!!!!!!! co za gniot!!

  Oczywiście! Była i jest Trasa Łazienkowska!!!!

 • Hanka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 13:24 ~Hanka

  Wystarczy nazywać ją po dawnemu. Pewne nazwy już się przyjęły w mieście a oficjalne nazwy są dla przyjezdnych bo jak odnaleźć urząd skarbowy na Dąbrowszczaków skoro nie ma już tej ulicy, komu to przeszkadzało? Narzucone nazwy takie jak most Skłodowskiej, trudno wymówić a taki Północny nie dość że nazwa adekwatna do jego lokalizacji to jeszcze łatwa w zapamiętaniu. A tak na marginesie dla mnie Aleja Armii Ludowej zawsze była jest i będzie Trasą Łazienkowską :)!

 • warszawiak

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 13:24 ~warszawiak

  Jakiego "kaczyńskiego"?! Co to, transmisja z Marsza, czy z San Escobar?!!!!!

 • Michu

  zgłoś naruszenie odpowiedz 01.02.2018 13:22 ~Michu

  A gdzie to jest? Zdjęcie przecież zrobione na Trasie Łazienkowskiej.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl