Ulice

14.07.2011 11:01 filtrowa/krzywickiego

Kolizja i utrudnienia na Filtrowej

SERWISY:

Około godziny 10:00 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych na Filtrowej tuż za skrzyżowaniem z Krzywickiego. Jeden z samochodów zablokował jezdnię w kierunku centrum.

- Renault zderzyło się z fordem na Filtrowej na wysokości numeru 57. Na miejscu policja ustala przyczyny zdarzenia - relacjonuje z miejsca zdarzenia Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Ruch wahadłowy

Renault zablokował na kilkadziesiąt minut jeden pas Filtrowej w kierunku al. Niepodległości. Ruchem na miejscu kierowali funkcjonariusze.

Mapa Polski Targeo
Mapy dostarcza Targeo.pl

as/par

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • koko

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 16:58 ~koko

  Ktoś tu napisal, że skrzyżowanie jest nieprzemyślane... Może i tak. Jednak nieprzemyślani, przez swoich rodziców, to są polscy kierowcy. Jeden wyjeżdżał i miał w dupie, a drugi jechał pewnie trochę więcej jak 50km/h i wypadek gotowy.

 • majorka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 13:34 ~majorka

  KR i wszystko jasne. Przyjechał na wakacje żeby zobaczyć nasze ZOO, a tu taki pasztet...

 • kierowca

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 12:49 ~kierowca

  Tacy odważni jesteście...aż żal patrzeć! Tacy z Was świetni kierowcy, rodowici Warszawiacy? Hahaha...widać te wasze umiejętnośc jak tylko wyjedziecie poza Warszawę. Jeżdzicie tak jakbyście dopiero co prawo jazdy zdali. Totalna masakra!

 • @ch te przyjezdne

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 12:43 ~@ch te przyjezdne

  Po co Wy w to mieszacie ulice Krzywickiego ??? Kolizja nastąpiła uliczkę wcześniej. Krakusowi się czekać nie chciało i wymusił.

 • sziszka

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 12:26 ~sziszka

  baranie... co ma rej. do kierowcy samochodu, ja mam służbowy wpi a jestem rodowity od 4 pokoleń... sąsiad jeździ WE, a z Grudziądza przyszedł 8 lat temu

 • presio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 12:13 ~presio

  Wypadek byl na Solariego/Filtrowa a nie na Krzywickiego/Filtrowa

 • ObywatelX

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 12:03 ~ObywatelX

  Panie kierowco nie znasz Pan przepisów ... jeżeli masz Pan ograniczoną widoczność to zapewnij sobie pomoc drugiej osoby przy wyjeżdżaniu ....jeżeli uważa Pan że pojazdy ograniczają widocznośc prosże powiadomić straz miejską oni z przyjemnością odcholują

 • DTR

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 12:01 ~DTR

  Oba stały na pasie w kierunku pl. Narutowicza, a nie niepodległości. I wcześniej Ford stał przodem do Renault

 • presio

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 11:59 ~presio

  to chyba normalne, tyle ze jak chcesz wyjechac z Solariego to g widac. Panowie z ZDMu postawili 3 slupki od strony NIKu tam gdzie nie sa potrzebne, ale tylko jeden po drugiej i jak samochody tam parkowaly i zaslanialy widocznosc, tak stoja dalej. Wypadki w tym miejscu to norma.

 • OlaBoga

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2011 11:58 ~OlaBoga

  Znaki są poustawiane ale wciąż jadąc krzywickiego w stronę centrum ludzie zapominają że nie wystarczy że z lewej nikt nie jedzie - Filtrowa z prawej również ma pierwszeństwo bo jest z prawej ... A potem mamy bum i lament.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl