Ulice

11.12.2017 13:11 Kolizja na trasie Siekierkowskiej

Kierująca autem wpadła w poślizg
i wjechała w barierki

SERWISY:

 

Na zjeździe z Płowieckiej na trasę Siekierkowską samochód osobowy wjechał w barierki. Zablokowany był prawy pas ruchu.

Do kolizji doszło nad Ostrobramską, na estakadzie prowadzącej z Płowieckiej na Trasę Siekierkowską w kierunku centrum.

- Kierująca renaultem na łuku wpadła w poślizg i straciła panowanie nad kierownicą. Auto wjechało w barierki - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Dodał, że inne pojazdy nie brały udziału w kolizji. Zablokowany został jeden z dwóch pasów, co spowodowało spowolnienie ruchu.

- Do kolizji doszło po godzinie 11 - potwierdza asp. szt. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. Poinformował też, że nikt nie został ranny.

kk/mś

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • facet

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.12.2017 16:34 ~facet

  Dzień jak co dzień tam nawet barierka nie zdąży się zabrudzić a już trzeba ją wymienić :) ten znak 60 km/h po coś jest.

 • Maniuś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.12.2017 15:31 ~Maniuś

  Ale dlaczego wpadła w poślizg? Przecież to starzy kierowcy (podobno) nie umieją jeździć i źle oceniają swoje własne umiejętności? TVN Warszawa codziennie informuje o kilku wypadkach. Raz czy dwa razy w miesiącu o pijanym czy naćpanym kierowcy, który spowodował wypadek. Dwa czy trzy razy w roku o starszym kierowcy, który spowodował wypadek. A mimo to czepialstwo widać w stosunku do starszych kierowców. Dlaczego tak się dzieje? Z głupoty czepiających się? Należy szybko opracować metodę jak badać mózgi młodocianych kierowców i tych w średnim wieku, wśród których też jest sporo małokumatych, czy nie mają skłonności do agresji na drodze, brawury, chlania czy ćpania? Statystyki wypadków świadczą o tym, że dla poprawy bezpieczeństwa takie badania są bardziej potrzebne niż badania starszych kierowców.

 • Gnom

  zgłoś naruszenie odpowiedz 11.12.2017 14:09 ~Gnom

  Przed tym zakrętem powinna stać duża tablica z liczbą rozbitych tutaj samochodów i zdaniem "Pospiesz się i dołącz do elitarnego grona!"

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl