Ulice

13.07.2016 13:00 były duże utrudnienia

Kierowca tico zakleszczony. Zderzenie na Modlińskiej

SERWISY:

Poważny wypadek na Białołęce, na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Kowalczyka. - Zderzyły się dwa auta osobowe: tico i volkswagen. Kierowca tico był wycinany przez strażaków - mówił reporter tvnwarszawa.pl. Były duże utrudnienia w ruchu.

- Daweoo tico przecinał ulicę Modlińską (od strony ul. Żerańskiej), natomiast kierowca volkswagena jechał Modlińską, od mostu Grota w kierunku mostu Północnego. Doszło do zderzenia - mówił Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, tico zostało bardzo uszkodzone, głównie z prawej strony auta. - Strażacy musieli wyciąć drzwi, aby się dostać do kierowcy. Został zabrany do szpitala w ciężkim stanie - informował nasz reporter.

Marcinczak ostrzegał też przed dużymi utrudnieniami. - Zablokowane były dwa pasy ulicy Modlińskiej - dodał. Po kilkudziesięciu minutach utrudnienia się zakończyły.

kw/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Malwa23

  zgłoś naruszenie odpowiedz 14.07.2016 00:07 ~Malwa23

  Tico stoi teraz na skrzyżowaniu mieszkam tam i powiem szczerze ze jak koerowca przeżyje to to będzie cud!

 • waldek

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 22:53 ~waldek

  a kto powiedział,źe trzeba przez calą Modlińską w tym miejscu przejść jako pieszy od razu.Po to jest wysepka by po zmianie świateł przystopować.

 • koleśztarcho

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 20:42 ~koleśztarcho

  Hmm.. Po Białołęce "lata" a może "latało" takie tico. Dostawca kebaba z Tarcho. Źle mu nie życzę, ale jeżeli to on, to może nabierze trochę pokory. Widziałem nie raz jak stwarzał zagrożenie na drodze.

 • tutejsza

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 19:19 ~tutejsza

  To skrzyżowanie to masakra,również dla pieszych. Skręcający w lewo z Modlińskiej w Konwaliową nie widzą, albo udają,że nie widzą pieszych,którzy mają wtedy zielone... Jeden się zatrzyma, drugi nie. Po tym, jak raz mnie omal nie potrącił taki jeden, w ogóle nie wchodzę na pasy,jak nie mam pewności,że się zatrzymają (mimo iż to JA mam zielone!) Tam powinni zrobić światło dla jadących w lewo, żeby jechali bez kolizyjnie, tak, żeby pieszy miał czerwone. Bo wielu kierowców chyba w ogóle nie wie, że pieszy ma tam zielone...

 • Ryś

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 19:18 ~Ryś

  tico i tico...

  a może ktoś powie coś o wypadku który był na tym skrzyżowaniu pod koniec ubiegłego roku gdzie udział brały trzy ciężarówki? o ile pamiętam były to godziny późno wieczorne i ktoś poniósł śmierć w tamtym zdarzeniu.

  ktoś kojarzy tamto zdarzenie?

 • piotr123

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 16:35 ~piotr123

  Na przejściu na Modlińskiej każdy powinien zachować szczególną ostrożność , światła dla kierowców nie zmieniają się równomiernie , a żeby pieszy przeszedł na drugi koniec drogi to chyba trzeba przebiegać bo światła za szybko się zmieniają .

 • klm

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 14:57 ~klm

  taki_tamtaki_tam

  To nie auta się zderzyły tylko dwóch kierowców. Ciekawe kto ciął na późnym pomarańczowym, chłopak z tico ma buty na nogach więc przeżyje.

  są jeszcze idioci, którzy wierzą w takie przesądy??

 • marc

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 14:36 ~marc

  Kierowca Tico był wycinany przez strażaków. A co blachowkrętami był przyomocowany?

 • grymasik

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 14:35 ~grymasik

  kierowca~kierowca

  Niestety, ale Tico było tak skonstruowane, że gięło się całkowicie przy najmniejszej stłuczce. Wyjątkowo niebezpieczny samochód.


  Tico było warunkowo homologowane na Polski rynek, nie dostało homologacji na kolumnę kierowniczą. Niech każdy obecny i przyszły użytkownik jest tego świadom.
  Dlaczego? - bo Daewoo jako inwestor wchodziło do Polski i chciało mieć model konkurencyjny dla Cinquecento.

 • mini

  zgłoś naruszenie odpowiedz 13.07.2016 13:26 ~mini

  Kierowcy wyjeżdżający z ul. Żerańskiej zawsz sspieszą i jest problem aby przejść przez ta ulicę.

 • ZASADY FORUM: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN Warszawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Dodaj swój komentarz »

 • Zobacz wszystkie komentarze »

Absurdy

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Dokąd zmierzasz, Ursusie?

Mieszkańcy Ursusa nie chcą, by jedna z ulic nosiła nazwę Quo Vadis. Twierdzą, że tytuł powieści Henryka Sienkiewicza ma zbyt trudną pisownię. WIĘCEJ »

Zobacz więcej absurdów »

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl